کتاب صوتی اشراف زادگان دلباخته نوشته خانم دایان پیرسون

کتاب صوتی چارداش ، کتاب صوتی اشراف زادگان دلباخته نوشته خانم دایان پیرسون

مشخصات محصول

خلاصه کتاب

کتاب صوتی اشراف زادگان دلباخته یا کتاب صوتی چارداش نوشته دایان پیرسون رمان عاشقانه ای شکوهمندتر از بربادرفته و رمان تاریخی از وضعیت اروپا

تهیه محصول

خرید محصول مجازی
MP3-ZIP 500 مگابایت
50,000 تومان

قبل از خرید بخش هایی از کتاب را بشنوید

پس از خرید محصول فایل برای شما ارسال خواهد شد

کتاب صوتی اشراف زادگان دلباخته نوشته خانم دایان پیرسون

مشاهده نقد و بررسی این کتاب

کتاب صوتی چارداش ، کتاب صوتی اشراف زادگان دلباخته نوشته خانم دایان پیرسون رمان عاشقانه ای شکوهمندتر از بربادرفته و توصیفی است از وضعیت مردم مجارستان در اوایل قرن بیستم وضع اشراف اصیل مجار طبقه متوسط به ویژه نجبای قدیمی که با رفتار متین و در عین حال تنبل گونه خود به مراتب از همسایه های سرمایه دار خودشان کمتر ثروت داشتند.

در این رمان تاریخی حوادث ریز و درشت مجارستان در عصر جدید انقلاب و گسست زندگی ملاکان و اشراف پدیدار شدن نسلی جدید نیز توصیف شخصیت های گونه گونه و خانواده هایی از طبقات مختلف از جمله کالدی ها در یک سو و مالکین جدید مانند رکس رسی ها و فیرنک ها و مانند ان روایت می شود.

کتاب صوتی چارداش، کتاب صوتی اشراف زادگان دلباخته

زیگموند فرنک، بانکدار یهودی مجارستانی، با اقتدار بر خانواده اش حکومت می کند و به عنوان یک مجارستانی مغرور احساس می کند که باید شان و شخصیت خانواده را حفظ کند.

همسرش، مارتا، پشت سرش مخفیانه قمار می کند و دو پسرش به راهنمایی احتیاج دارند، دختر کوچکترش با زیبایی خیره کننده اش قلب هر مردی می برد و البته فرزند ارشدش، آماله دختری است که می ترسد هرگز عاشق نشود و همه این داستان در مقطعی از تاریخ اتفاق می افتد که همه چیز در مجارستان (و در واقع اروپا) در حال تغییر است و جنگ جهانی اول و فجایع وحشتناک آن در حال شکل گیری است .

 کتاب صوتی اشراف زادگان دلباخته داستانی پر از فراز و نشیب درمورد خانواده های اشرافی مجارستان. درمورد جنگ و انقلاب و کمونیسم، عدالت خواهی و حق طلبی، عشق و نفرت، انزوا و طرد شدن و به خاطره پیوستن روزهای خوش.

کودکان پر شور و نشاط بزرگ شدند و دوران نوجوانی خود را سپری کردند و جوان های افسونگر دلفریب پا به سن گذاشته و پیرها مردند و از تمام آنها فقط خاطره ایی باقی ماند. در دوردستها.

خاطره هایی از روزهای سکوت و آرامش و شادی و آسودگی. از روزهای نشاط و آرزو برای رسیدن به فرداهایی شادتر در کنار خانواده.

اما جنگ با آن چهره پلیدش تمام پاکیها و خوبیها را شست و برد و آنچه بر جای گذاشت، تنها جسدهای تکه شده، فقر و تنگدستی و بی آبرو شدن آبرومندان بود.

جوانان با نشاط نقص عضو شدند و زیبا رویان بیوه و بسیاری از مادران عزادار همسران و فرزندان. سالها سپری شد ولی نتیجه آن، تنها بی سامانی و اعصاب و روان لگد مال شده مردم بود.”

کتاب Csardas اثر نویسنده انگلیسی خانم دایان پیرسون Diane Pearson اولین بار در سال 1975 با فروش بیش از نیم میلیون نسخه منتشر شد.

*کلمه چارداش در عنوان کتاب چارداش (به مجاری: Csárdás ) نوعی رقص محلی مجارستانی است.

علاقمندان رمان عاشقانه و یا رمان تاریخی میتوانند کتاب صوتی چارداش، کتاب صوتی اشراف زادگان دلباخته رابه مدت 39 ساعت و در یک فایل زیپ به حجم 530 مگابایت دانلود  فرمایند


در باره خانم دایان پیرسون نویسنده کتاب

خانم دایان پیرسون ویراستار و نویسنده بریتانیایی رمان های عاشقانه در سال 1931 در لندن متولد شده و در سال 1994 ، برنده جایزه کتاب انگلیس British Book Award بعنوان ویراستار سال شد و در سال 1975 رمان چاودار یا اشراف زادگان دلباخته را منتشر کرد

وی در زمان بازنشستگی از سال 1986 تا 2011 رئیس انجمن رمان نویسان رمانتیک بود .

خانم دایان پیرسون در سال 2017 در لندن رخت از جهان بربستند. او نویسنده چندین داستان کوتاه و رمان است که به چندین زبان ترجمه شده اند

کتاب صوتی اشراف زادگان دلباخته نوشته خانم دایان پیرسون

 خریداران این کتاب دیگر چه خریدند

مشاهده همه

 دیگر کتاب های ناشر : سلام صدا

مشاهده همه
دیدگاه ها

لطفا دیدگاهتان را بنویسید

ایمیل شما منتشر نخواهد شد

من ربات نیستم *در حال بارگیری کپچا پلاس ...

کتاب چارداش ( اشراف زادگان دلباخته ) نوشته دایان پیرسون

کتاب چارداش ( اشراف زادگان دلباخته ) نوشته دایان پیرسون

کتاب چارداش ( اشراف زادگان دلباخته ) نوشته دایان پیرسون رمانی عاشقانه شکوهمندتر از بربادرفته و توصیفی است از وضعیت مردم مجارستان در اوایل قرن بیستم وضع اشراف اصیل مجار طبقه متوسط به ویژه نجبای قدیمی که با رفتار متین و در عین حال تنبل گونه خود به مراتب از همسایه های سرمایه دار خودشان کمتر ثروت داشتند. در این رمان جنبه های تاریخی مجارستان حوادث ریز و درشت عصر جدید انقلاب و گسست زندگی ملاکان و اشراف پدیدار شدن نسلی جدید نیز توصیف شخصیت های گونه …

مشاهده نقد و بررسی این کتاب 6764 بازدید بدون دیدگاه