درباره سلام صدا (hiword)

سلام صدا یک پایگاه فرهنگی است که در چارچوب قوانین و مقررات جاری جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند و برای ترویج فرهنگ مطالعه و کتابخوانی در میان عموم مردم عزیز کشور و خصوصا جوانان و دانشجویان تلاش میکند

اولویت فعالیت سلام صدا ،نقد و بررسی و معرفی کتاب های منتشره و آشنایی با نویسندگان و مترجمان آنها است و در این راستا تلاش میکند که ضمن نشر مقالات و نوشته های قابل استناد ، با تولید ویرایش و انتشارارزان  كتاب صوتی، سهمی در افزایش سرانه مطالعه داشته باشیم.

برای مقرون به صرفه بودن کتاب های صوتی، اکثر موارد ارائه شده در سایت سلام صدا به صورت ضبط آزاد و یا رایانه ای هستند.(در استودیو ضبط نشده اند)

  • هدف از فعالیت این پایگاه ترویج فرهنگ مطالعه و کتابخوانی برای همه اقشار است و البته در این راه به کمبود وقت و مشغله های علاقمندان توجه کرده و سعی دارد با استفاده از تکنولوژی های موجود و تبدیل کتاب ها به فایل های صوتی قابل پخش در دستگاه های مختلف ، راهی برای افزایش سرانه مطالعه (هرچند به شکل شنیداری) ایجاد کند.
  • سلام صدا در صدد است تا بستری ایجاد کند که همه علاقمندان به خوانش کتاب در تولید کتاب صوتی مشارکت نمایند.
  • علاقمندان میتوانند از طریق صفحه ارتباطی (تست صدا) نمونه ای از خوانش خود را به سلام صدا ارسال کنند تا پس از بررسی کیفیت صدا و لحن خواندن ، از آنان دعوت شود تا در تولید کتاب های صوتی مشارکت کنند.
  • سلام صدا کتاب های صوتی تولید شده را برای دانلود رایگان و در مواردی (به منظور جبران هزینه های خود) برای فروش در اختیار علاقمندان قرار میدهد.
  • سلام صدا همچنین فایل کتاب های صوتی موجود در شبکه های مجازی را جمع آوری نموده و  پس از ویرایش ، افزایش کیفیت صدا ، حذف صداهای زائد و نویز برای دانلود در اختیار علاقمندان قرار میدهد.
  • سلام صدا سعی دارد که علاوه بر ارائه فایل کتاب های مختلف صوتی ، با معرفی  کتاب ها و نویسندگان آنها و تحلیل و بررسی کتاب ، به علاقمندان در جهت آشنایی هر چه بیشتر با فضای کتاب و کتابخوانی کمک کند.
  • محتوی تمامی فایل های صوتی که در این سایت قرار میگیرد در چارچوب قوانین جمهوری اسلامی ایران خواهد بود.
  • تحلیل ها و نقدهایی که در مورد کتاب ها ارائه میشود نظرات نویسندگان و محققان و منتقدان مختلف بوده و انتشار آنها لزوما به معنای موافقت مدیریت سلام صدا با محتوی آنها نخواهد بود.
  • برای دانلود فایل های ارائه شده در سلام صدا ، کاربران بایستی در سایت ثبت نام کنند.

درباره سلام صدا (hiword) نویسندگان،مترجمان و ناشران محترم اگر در مورد انتشار مطالب سایت و یا نسخه PDF و صوتی کتابی اشتباهی رخ داده، لطفا مراتب را فورا به ایمیل Ali8000@Gmail.Com اطلاع داده و یا موضوع را از طریق سامانه ثبت شکایات ارسال فرمایید تا در کوتاهترین زمان ممکن مشکل رفع شود.

علاقمندان به شنیدن آنلاین پادکست و کتاب صوتی میتوانند به کانال تلگرام سلام صدا مراجعه نمایند.

سامانه ثبت شکایات