دانلود کتاب صوتی انسان خردمند تاریخ مختصر بشر

مشاهده نقد و بررسی این کتاب

دانلود کتاب صوتی انسان خردمند تاریخ مختصر بشر نوشته یووال نوح هراری

Audiobook of Sapiens: A Brief History of Humankind by Yuval Noah Harari

برای اولین بار فایل های  کتاب صوتی انسان خردمند اثر یووال نوح هراری یکی از پرفروش ترین کتاب های جهان را میتوانید به سادگی و با قیمتی ناچیز در سلام صدا دانلود کنید.

کتاب صوتی انسان خردمند تاریخ مختصر بشر نوشته یووال نوح هراری Audiobook of Sapiens: A Brief History of Humankind by Yuval Noah Harari

کتاب صوتی انسان خردمند نوشته نوشته یووال نوح هراری نویسنده اسرائیلی با دو صدای مختلف تقدیم علاقمندان میگردد.

کتاب انسان خردمند تا کنون به بیش از سی زبان زنده دنیا ترجمه شده و در ایران هم با ترجمه نیک گرگین  و توسط نشر نو چاپ شده است.

دو کتاب هراری با عناوین Sapiens  و   Homo Deus  از بهترین کتاب‌هایی هستند که این روزها روانه بازار کتاب شده اند و خط به خط این کتاب ها چیز جدیدی برای یاد گرفتن داشته و اگر با تمرکز و به دقت مطالعه شوند قطعا در موضوعات زیادی دیدگاه خواننده را متحول خواهند کرد.

واقعیت انکار ناپذیر این است که بازه‌ی زمانی عمر یک انسان نسبت به تاریخ زندگی انسان،  آنقدر کوتاه است که نمی توان با این مدت کوتاه در مورد تاریخ بشر قضاوت کرد.

قطعا اگر فرصت داشته باشیم و این کتاب های عظیم را هم بخوانیم و یا بشنویم ،  قضاوتمان نسبت به جهان تغییر خواهد کرد.

اما در روزگاری که کمبود وقت و نداشتن فرصت مطالعات گسترده مشکل اکثر ما شده است؛ خواندن کتاب و یا شنیدن هشت ساعت فایل صوتی  کتاب صوتی انسان خردمند : تاریخ مختصر بشر آقای هراری برای تغییر دیدمان نسبت به جهان کافی است.

کتاب صوتی انسان خردمند  و البته در مکمل آن کتاب صوتی انسان خداگونه ، هراوی بخشهای حوصله سربر و زائد تاریخ را حذف کرده ، از اتفاقات فراتر رفته و به جریان‌ها یا شاید ابرجریان های تاریخ پرداخته است.  از جدمان شامپانزه! تا امروز.

کتاب انسان خردمند چهار فصل اصلی دارد.از انقلاب شناختی شروع میکند، انقلاب کشاورزی را توضیح میدهد و به انقلاب صنعتی میرسد. یک فصل را هم به مرور تاریخچه‌ی اقتصاد، سیاست و مذهب میگذراند.

کتاب صوتی انسان خردمند به مدت 9 ساعت فایل صوتی و با حجم 200 مگابایت را همین الان دانلود کنید، شنیدن این کتاب دیدتان را نسبت به جهان تغییر خواهد داد.

با خریدن این محصول لینک دانلود فایل های زیر در اختیار شما قرار میگیرد هر کدام که دوست دارید دانلود کنید

لینک های مسقیم :

  1. فایل 1 کتاب صوتی – کامل با صدای اول
  2. فایل 2 کتاب صوتی – کامل- صدای دوم- خوانش توسط  آقا

لینک های کمکی :

  1. فایل 3 کتاب صوتی  – کامل با صدای اول
  2. فایل 4 کتاب صوتی – کامل- صدای دوم- خوانش توسط  آقا
  3. فایل 5 کتاب صوتی  تا صفحه 305 – با صدای سوم خوانش توسط خانم
مشاهده نقد و بررسی این کتاب