کتاب صوتی از عشق و سایه ها

مشاهده نقد و بررسی این کتاب

کتاب صوتی از عشق و سایه ها نوشته ایزابل آلنده Isabel Allende  نویسنده معروف شیلیایی

داستان کتاب، روایت عشق زن و مرد جوانی است که در هائیتی به عنوان جزیره‌ای آشفته اتفاق می افتد و نویسنده همانند رمان‌های تاریخی پیشینش یک تابلو موازی از اصول اخلاقی جامعه و زندگی خصوصی شخصیت ها خلق کرده است .

اولین جملاتی که در  کتاب صوتی از عشق و سایه ها میشنوید چنین است:

این حدیث عشق دو دلداده است، زن و مردی که جانانه به هم دل باختند تا به هستی پوچ و بی مایه ی خود معنا دهند، من آنرا زنده نگهداشتم دریاد ، پروراندمش در دل با حوصله و وسواس، تا زنگار نگیرد از غبار زمان و تنها در این دم و در این سکوت شبانه است که سرانجام بازش میتوانم گفت.

من این حکایت دلدادگی را برای آن دو عاشق باز میگویم و برای همه آنان که سر دل پیش من واگشودند و گفتند حالا بنویس و گرنه بر باد میرود!

موضوع و داستان کتاب ؛ روایتی ضداستعماری از ایزابل آلنده است که در سبک رئالیسم جادویی نگاشته شده است.

کتاب صوتی از عشق و سایه ها به مدت 30 ساعت فایل صوتی mp3 به دوستداران رمان های عاشقانه تقدیم می شودکتاب صوتی ازعشق و سایه ها نوشته ایزابل آلنده 3

در باره نویسنده کتاب:

از این نویسنده معروف آمریکای لاتین آثار ارزشمند دیگری چاپ شده که ضمن اینکه آثارش به 35 زبان دنیا ترجمه شده اند چند اثر از او به فارسی ترجمه شده است.

ازجمله آثار داستانی و رمان آلنده که به زبان فارسی ترجمه شده و در ایران منتشر شده اند:


ضمنا میتوانید پکیج  فایل های صوتی آثار آلنده را به صورت یکجا و فوری دانلود کنید (برای دانلود آنی این پکیج اینجا کلیک کنید)

مشاهده نقد و بررسی این کتاب