کتاب صوتی مجموعه آثار ایزابل آلنده

دانلود یکجای کتاب صوتی مجموعه آثار ایزابل آلنده

مشخصات محصول

خلاصه کتاب

دانلود یکجا و فوری منتخب کتاب صوتی مجموعه آثار ایزابل آلنده به مدت بیش از 50 ساعت شامل کتاب های از عشق و سایه ها - خانه ارواح - دختر بخت و پائولا

تهیه محصول

خرید محصول مجازی
MP3-ZIP 1.4GB
60,000 تومان

قبل از خرید بخش هایی از کتاب را بشنوید

پس از خرید محصول فایل برای شما ارسال خواهد شد
خرید پستی محصولامکان خرید پستی این محصول وجود دارد

کتاب صوتی مجموعه آثار ایزابل آلنده

مشاهده نقد و بررسی این کتاب

دانلود یکجای کتاب صوتی مجموعه آثار ایزابل آلنده

بنا به درخواست همراهان گرامی ، مجموعه فایل های صوتی از آثار منتخب ایزابل آلنده در یک محصول قرار گرفته و با انتخاب و خرید این محصول لینک های دانلود فایل صوتی کتاب های زیر در اختیار شما قرار میگیرد.

ایزابل آلنده، پدیده ادبیات لاتین

  • از عشق و سایه ها- ایزابل آلنده

داستان کتاب صوتی از عشق و سایه ها در هائیتی به عنوان جزیره‌ای آشفته روایت می‌شود و نویسنده مانند برخی رمان‌های تاریخی پیشینش یک تابلو موازی از اصول اخلاقی جامعه را ایجاد کرده است.موضوع و داستان کتاب ؛ روایتی ضداستعماری از خانم  آلنده است که در سبک رئالیسم جادویی نگاشته شده است.

 

کتاب صوتی از عشق و سایه ها نوشته ایزابل آلنده

  • رمان خانه ارواح

زمان داستان خانه ارواح در آغاز سده بیستم است و پایان آن در 1975 است، در این رمان زیبا که آنرا با صد سال تنهایی مارکز مقایسه میکنند سرگذشت و سرنوشت خانواد شیلیایی تروئبا  در چهار نسل روایت میشود

 

کتاب صوتی خانه ارواح نوشته ایزابل آلنده

  • کتاب دختر بخت

رمان صوتی دختر بخت داستان الیزا؛ دختری سر راهی در شیلی که مقابل خانه رز و جرمی خواهر و برادر انگلیسی ثروتمند رها میشود و رز او را به فرزندخواندگی قبول می کند.

الیزا در این خانواده سرشناس بزرگ می شود اما در نوجوانی عاشق یکی از کارمندان فقیر جرمی به نام خواکین می شود و ماجراهای او شروع می شود.

دختر بخت حکایت انسانی و دردآور موقعیت کسانی است که با بلندپروازی میخواهند حرف خود را به کرسی بنشانند.

رمان صوتی دختر بخت  نوشته: ایزابل آلنده  مترجم: اسدالله امرایی

  • پائولا

رمان پائولا  را میتوان نقطه اوج داستاننویسی خانم آلنده در سن در 50 سالگی اش قلمداد کرد.

آلنده این رمان  را  زمانی که دخترش پائولا بر اثر ابتلا به بیماری نادر پورفیریا، بستري بود، نوشته است.

او بعد از آنکه دخترش بر اثر ابتلا به این بیماری به کما رفت به توصیه اطرافیان تصمیم گرفت این کتاب را بنویسد؛ کتابی که موجب شد پرده از خاطرات و زندگی پرفراز و نشیب او فرو بیفتد و همه چیز جزء به جزء بازگو شود.

«پائولا» پیش از آنکه در یک قالب ادبی مشخص جای داده شود مجموعه نامههای آلنده به دخترش را دربرگرفته؛ نامههایی که به تدریج و شاید از سر ناخودآگاهی و تلاطم ذهن و روح مبدل به رمانی قطور اما زیبا و پرکشش شدهاند.

آلنده بعد از انتقال پائولا به بیمارستانی در اسپانیا چند قدم آنطرفتر از اتاق مراقبتهای ویژه در راهروی بیمارستان این نامهها را مینویسد.

نکته جالب آنکه «پائولا» تنها در قالب یک رمان مادرانه که میکوشد به زبان داستان عشق و علاقه وصفناشدنیاش را به فرزند بیمارش منتقل کند، نمیگنجد.

رمان پائولا نوشته ایزابل آلنده


نمونه صدای از عشق و سایه ها :

نمونه صدای خانه ارواح:

نمونه صدای دختر بخت:


لینک های دانلود منتخب کتاب صوتی مجموعه آثار ایزابل آلنده با بیش از 74 ساعت فایل صوتی  mp3   و با حجم 1.4 گیگابایت آماده دانلود توسط علاقمندان است.

مدت فایل صوتی هر یک از مجلدات این مجموعه  :

  1. از عشق و سایه ها 16 ساعت (307 مگابایت)
  2. خانه ارواح 25 ساعت (500 مگابایت)
  3. دختر بخت 14 ساعت (360 مگابایت)
  4. پائولا 18 ساعت (320 مگابایت) ساعت

فایل های صوتی این مجموعه توسط سلام صدا ویرایش شده و نویز های آنها حتی الامکان حذف شده و  کیفیت آنها افزایش یافته است. نمونه کتاب صوتی دختر بخت:

 خریداران این کتاب دیگر چه خریدند

مشاهده همه
دیدگاه ها

لطفا دیدگاهتان را بنویسید

ایمیل شما منتشر نخواهد شد

من ربات نیستم *در حال بارگیری کپچا پلاس ...

زندگی و آثار ایزابل آلنده

زندگی و آثار ایزابل آلنده

زندگی و آثار ایزابل آلنده : آلنده (تلفظ صحیح اسپانیایی: ایزابل آینده) (به اسپانیایی: Isabel Allende) (زاده ۱۹۴۲)، روزنامه‌نگار و نویسندهٔ آمریکای لاتین است. ایزابل آلنده متولد دوم اوت ۱۹۴۲ در شهر لیمای پرو است. پدرش «توماس آلنده» پسر عموی سالوادور آلنده، رئیس جمهور فقید شیلی بود. توماس به عنوان سفیر شیلی در پرو مشغول به خدمت بود. با فقدان پدرش در سال ۱۹۴۵، ایزابل ۳ ساله به همراه مادرش به سانتیاگو کوچ نمود و تا سال ۱۹۵۳ در آنجا باقی‌ماند. با ازدواج مجدد مادرش با یک …

مشاهده نقد و بررسی این کتاب 4983 بازدید بدون دیدگاه