کتاب صوتی شاهنامه و شاهنامه خوانی با صدای استاد قائم مقامی

مشاهده نقد و بررسی این کتاب

کتاب صوتی شاهنامه و شاهنامه خوانی با صدای استاد قائم مقامی (اشعاری از جلد اول و دوم شاهنامه تا پیروزی پیران ویسه سردار توران بر سپاه ایران به مدت 32 ساعت)

کتاب صوتی شاهنامه

شاهنامه فردوسی سند هویت و نگهبان زبان فارسی است و روایت و خوانش اشعار زیبای آن  نیازمند مهارت و دانش شاهنامه شناسی است که در ایران اساتید ارجمندی از جمله استاد قائم مقامی زحمت خوانش و روایت این مجموعه سترگ را به خود هموار کرده و اثر خود را در اختیار هموطنان شاهنامه دوست قرار داده اند.

سعید قائم مقامی گویندگان سرشناس رادیو بود که کارش را با گزارشگری در رادیو ایران آغاز کرد، بعداً به اجرای خبر و برنامه‌های بامدادی رادیو مشهور شد

استاد قائم مقامی از نخستین کسانی بود که به سازمان رادیو تلویزیون ملی ایران پیوست و او به عنوان یکی از بنیان‌گذاران تلویزیون ملی ایران می شناسند.

او متولد سال ۱۳۲۲ در تهران بود که در در ۲۸ تیر ۱۳۹۹ در شهر لس آنجلس آمریکا درگذشت.

شاهنامه خوانی با صدا و خوانش زیبای استاد قائم مقامی

برای خرید و دانلود فوری کتاب صوتی شاهنامه و شاهنامه خوانی با صدای استاد قائم مقامی به مدت 32 ساعت کافی است این محصول را به سبد خرید اضافه کنید.


کتاب صوتی شاهنامه و شاهنامه خوانی با صدای استاد قائم مقامی
دانلود کتاب صوتی شاهنامه - شاهنامه خوانی با صدای حماسی استاد میرجلال الدین کزازی
کتاب صوتی شاهنامه فردوسی با صدای استاد قادرپناه
دانلود کتاب صوتی شاهنامه با صدای استاد زاگرس
  • در صورتیکه مایل به دریافت پستی مجموعه بی نظیر و فاخر شاهنامه خوانی با صدای همه اساتید شاهنامه پژوهی ایران هستید، اینجا  کلیک کنید.
مشاهده نقد و بررسی این کتاب