کتاب صوتی من پيش از تو

مشاهده نقد و بررسی این کتاب

کتاب صوتی من پيش از تو اثر جوجو مويز روایتی صوتی از کتاب پرفروش و خواندنی  «من پیش از تو» نوشته‌ی «جوجو مویز» و ترجمه‌ی «مریم مفتاحی» است.

کتابی که پیش رو دارید یک رمان عاشقانه در سبکی متفاوت است.

عشقی ورای عشق‌های زمینی و داستانی که اگرچه عشق موضوع اصلی آن است اما عاشقانه نیست.

داستان زندگی مرد جوان و ماجراجویی است که با علاقه‌ی فراوان ورزش‌های خطرناکی را انجام می‌دهد و در یک حادثه تمام زندگی‌اش دچار تغییر می‌شود.

در بخشی از کتاب صوتی من پيش از تو می شنوید: 

«رهبر ارکستر قدمی به جلو برداشت و با پا دوبار به سکو ضربه زد، یک هیس قوی سالن را فراگرفت.

سکوت برقرارشده زنده و مشتاق بود.بعد رهبر ارکستر چوبش را به حرکت درآورد و یک‌باره صدای ساز درنهایت شفافیت سالن را پر کرد، موسیقی حالا برایم عینیت مادی پیداکرده بود؛

چیزی نبود که فقط از راه گوشم بشنوم بلکه در تمام وجودم جاری‌شده بود، اطرافم را گرفته و حواس پنج‌گانه‌ام را به لرزه انداخته بود پوستم سوزن سوزن شده و کف دستم عرق کرده بود…قوه‌ی تخیلم به طرز غیرمنتظره شکوفا شده بود؛همان‌طور که نشسته بودم هیجان‌های گذشته یک‌باره در وجودم غلیان پیدا کردند.

افکار و ایده‌های نو در ذهنم پیچیدند، گویی به بینش و بصیرت دیگری دست‌یافته‌ام. خیلی چیزها بود اما اصلا دلم نمی‌خواست به پایان می‌رسید، دوست داشتم تا ابد همان‌جا بنشینم…»

کتاب صوتی من پيش از تو اثر جوجو مويز  شامل 15 ساعت فایل صوتی است که در یک فایل زیپ به حجم 201 مگابایت آماده دانلود است

این کتاب پرفروش را در سبک کتاب های عاشقانه خاص بشنوید.


 


جوجو مویز نویسنده کتاب صوتی عاشقانه من پیش از تو

جوجو مویز  Jojo Moyes متولد سال ۱۹۶۹ روزنامه‌نگاری انگلیسی است که از سال ۲۰۰۲ به نوشتن رمان‌های عاشقانه مشغول است.

او یکی از تنها چند نویسنده‌ای است که دو بار برنده جایزه سال رمان عاشقانه (Romantic Novel of the Year Award) توسط انجمن نویسندگان رمان‌های عاشقانه (Romantic Novelists’ Association) گردیده و آثارش به یازده زبان مختلف دنیا ترجمه شده‌ و  آثارش جزو پرفروش‌ترین‌های نیویورک‌تایمز است

 


مشاهده نقد و بررسی این کتاب