کتاب صوتی عشق نافرجام نوشته دانیل استیل

کتاب صوتی عشق نافرجام نوشته دانیل استیل

مشخصات محصول

خلاصه کتاب

کتاب صوتی عشق نافرجام نوشته دانیل استیل ، روایت زندگی دختری به نام الیزابت است که در آمریکا , در خانواده ای مهاجر روسی به دنیا آمده است

تهیه محصول

خرید محصول مجازی
MP3-ZIP 85mb
30,000 تومان
پس از خرید محصول فایل برای شما ارسال خواهد شد

کتاب صوتی عشق نافرجام نوشته دانیل استیل

مشاهده نقد و بررسی این کتاب

کتاب صوتی عشق نافرجام نوشته دانیل استیل، روایت زندگی دختری به نام الیزابت است که در آمریکا و در خانواده ای مهاجر روسی به دنیا آمده است

پدر بزرگ و خانواده او سال ها پیش و در طی انقلاب بلشویکی روسیه از کشور خود فرار کرده و با مشکلات زیاد خود را به آمریکا رسانده اند.

بعدها پدرش یوگنی، با دختری مهاجر فرانسوی ازدواج کرده که حاصل آن دو فرزند به نام های جیمز و الیزابت بوده است.

موضوع اصلی داستان، روایت رنج ها، مشکلات و پیروزهای الیزابت است که علیرغم اینکه در آمریکا به دنیا آمده ؛ پیشینه روسی بودن خانواده اش و در دوران جنگ سرد میان آمریکا و شوروی ؛ مشکلات زیادی برایش ایجاد میکند.

کتاب صوتی عشق نافرجام داستانی اجتماعی، عاشقانه و روایتگر فراز و فرودهای زندگی است


در باره دانیل استیل نویسنده کتاب

دانیل فرنانده دومینیک شولین-استیل ( Danielle Fernande Dominique Schuelein-Steel) در ۱۴ اوت ۱۹۴۷ میلادی برابر با ۲۲ مرداد ۱۳۲۶ در شهر نیویورک در ایالات متحده آمریکا به دنیا آمد.

موضوعات و داستانهایی که دانیل استیل از زندگی روزمره واقعی مردم انتخاب کرد موجب شد تا در عرصه جهانی مورد استقبال مردم قرار گیرند.

او داستانهای خود را به گونهای روایت میکند که خواننده را تحت تاثیر قرار دهد.

رمانهای وی از سال 1981 وقتی 39 ساله بود در لیست پر فروش ها قرار گرفتند و این روند ادامه یافت.بنا به تعبیری همه خوانندگان منتظر هستند که آخرین کتاب او کی و چگونه وارد بازار نشر میشود.

خاطر نشان میگردد، استیل در سال 2002 برای یک عمر فعالیت در عرصه های فرهنگ و ادبی دنیا، از سوی دولت فرانسه عنوان «شوالیه» هنر و ادبیات را دریافت کرد.

مهمترین آثار دانیل استیل

کتاب صوتی عشق نافرجام نوشته دانیل استیل به مدت 6 ساعت و در یک فایل زیپ به حجم 85 مگابایت آماده دانلود است


 خریداران این کتاب دیگر چه خریدند

مشاهده همه
دیدگاه ها

لطفا دیدگاهتان را بنویسید

ایمیل شما منتشر نخواهد شد

من ربات نیستم *در حال بارگیری کپچا پلاس ...

زندگی و آثار دانیل استیل

زندگی و آثار دانیل استیل

در این نوشته زندگی و آثار دانیل استیل نویسنده آمریکایی معاصر و یکی از پرفروش ترین نویسندگان زنده جهان و چهارمین نویسنده پرفروش تمام دورانها می پردازیم، کسی که با رمان های عاشقانه اش، تجربه جدیدی از زندگی و روابط انسان معاصر را به تصویر کشیده است زندگینامه دانیل استیل دانیل استیل با نام کامل دانیل فرنانده دومینیک شولین-استیل ( Danielle Fernande Dominique Schuelein-Steel) در سال ۱۹۴۷ میلادی برابر با ۲۲ مرداد ۱۳۲۶ در شهر نیویورک در ایالات متحده آمریکا به دنیا آمد. استیل از پدری آلمانی …

مشاهده نقد و بررسی این کتاب 3713 بازدید بدون دیدگاه