کتاب صوتی رایگان عشق با حروف کوچک نوشته فرانسس میرالس

مشاهده نقد و بررسی این کتاب

کتاب صوتی رایگان عشق با حروف کوچک  با نام اصلی Love in Lowercase Letters Francesc Miralles، رمانی نوشته ی فرانسس میرالس رمان نویس، مترجم و موسیقیدان اهل کاتالان و زاده ی بارسلون است که اولین بار در سال 2006 منتشر شد.

میرالس چندین کتاب نوشته که جوایز بسیاری را نصیبش کرده اند. علاوه بر رمان از او آثار زیادی در زمینه های خود-درمانی، راهنمای زندگی و معنویت منتشر شده است.

کتاب عشق موفق ترین اثر این نویسنده اسپانیایی است که تا کنون به بیست زبان ترجمه شده.

فرانسس میرالس در داستان «عشق با حروف کوچک»، از اتفاقات کوچک زندگی می‌گوید که معمولا آن‌ها را نمی‎بینیم.

گاهی یک اتفاق کوچک که ساده و بدون هیچ توجهی از کنار آن می‌گذریم، ممکن است همان اتفاق بزرگ زندگی ما باشد.

کتاب صوتی عشق با حروف کوچک نوشته فرانسس میرالس

در باره نویسنده ی کتاب صوتی رایگان عشق با حروف کوچک:

فرانسس میرالس Francesc Miralles متولد سال ۱۹۶۸بارسلون اپانیا و اصالتی کاتالان دارد.

میرالس در 17 سالگی تصمیم گرفت که به دور دنیا سفر کند و این کار را هم کرد. او به جز از نویسندگی در رشته های موسیقی و روزنامه‌نگاری هم فعالیت می‌کند و تاکنون ۴ آلبوم موسیقی منتشر کرده است.

کتاب صوتی رایگان عشق با حروف کوچک نوشته فرانسس میرالس

مختصری از کتاب صوتی رایگان عشق با حروف کوچک :

وقتی ساموئل در روز اول ژانویه از خواب برمی خیزد، مطمئن است که سال پیش رو، هیچ چیز هیجان انگیز یا عجیبی برایش نخواهد داشت؛ تا این که غریبه ای وارد خانه اش می شود که قصد رفتن ندارد.

حضور گربه ای ولگرد به نام میشیما باعث می شود که ساموئل با افراد اسرارآمیزی رو به رو شود که زندگی اش را برای همیشه، به شکلی باورنکردنی دگرگون خواهند کرد.

دوستیِ غیرمنتظره ای از دل این اتفاقات سر برمی آورد، عشقی قدیمی دوباره شعله ور می شود و ساموئل برای اولین بار در زندگی اش درمی یابد که کارهای کوچک و روزمره، قدرت این را دارند که طوفانی از عواطف را در قلب انسان به راه بیندازند.

کتاب صوتی رایگان عشق با حروف کوچک  با خوانشی حرفه ای و زیبا با صدای اکبر مولایی به مدت 2 ساعت 18 دقیقه در یک فایل زیپ شده به حجم 39 مگابایت آماده دانلود است


کتاب صوتی عاشق مارگریت دوراس

کتاب صوتی عاشق مارگریت دوراس

مشاهده نقد و بررسی این کتاب