کتاب صوتی گوژپشت نتردام نوشته ویکتور هوگو به همراه فایل pdf

مشاهده نقد و بررسی این کتاب

کتاب صوتی گوژپشت نتردام با نام اصلی  The Hunchback of Notre-Dame  اثری شنیدنی از نویسنده ی معروف فرانسوی ویکتور هوگو  Victor Hugo

در این قسمت قصد داریم درباره ی یکی از رمان هایی صحبت کنیم که دارای طرفداران و علاقه مندان زیادی در سطح جهان است.

این کتاب پرطرفدار کتاب گوژپشت نتردام اثر ماندگاری از نویسنده توانمند فرانسوی ویکتور هوگو است که در سال 1831 میلادی منتشر شده است.

بسیاری از کتاب دوستان از این کتاب به عنوان یکی از ماندگار ترین و برجسته ترین اثار ادبی یاد می کنند.

این رمان پس از انتشار از استقبال فوق العاده ای برخوردار شد به حدی که فیلم سینمایی این داستان  توسط کمپانی والت دیزنی ساخته شد.

کتاب صوتی گوژپشت نتردام نوشته ویکتور هوگو

داستان کتاب صوتی گوژپشت نتردام چیست؟

رمان گوژپشت نتردام در سبک رمانتیک نگاشته شده است

ویکتور هوگو در این کتاب درباره ی مسائل فراوانی سخن می گوید و خواننده پس از خواندن کتاب و یا  شنیدن کتاب صوتی گوژپشت نتردام تحت تاثیر قرار می گیرد.

از مسائل برجسته ای که در رمان گوژپشت نتردام به آن اشاره شده است میتوان به مواردی چون: از خود گذشتگی و انسانیت، ، ماجرای احساسی و عاشقانه ی بسیار زیبا و… اشاره کرد.

داستان کتاب صوتی گوژپشت نتردام درباره ی نوزاد ناقص الخلقه است که توسط رئیس نگهبانان شهر پیدا می شود و سرپرستی این کودک را بر عهده می گیرد و به همراه او در کلیسای نوتردام زندگی می کند.

از آنجایی که این کودک ناقص الخلقه بسیار نازیبا بود، نام کازیمودو  Quasimodo را  برایش انتخاب میکنند و چون دارای قدرت بدنی بالایی بود مسئولیت نواختن ناقوس های کلیسای نوتردام را به او می سپارند.

پس از گذشت 20 سال از آن زمان، هنگامی که در شهر پاریس همگی در تکاپوی برگزاری جشن هستند، کازیمودو با صحنه ای در خیابان مواجه شده و  دختری کولی را که در خیابان های شهر مشغول اجرای برنامه می بیند.

نام آن دختر که بسیار زیبا بود اسمرالدا Esmeralda بود. اصلیت این دختر در واقع کولی زاده نبود بلکه او دختر یک روسپی زیبا بود که توسط کولی ها دزدیده شده بود و مجبور به انجام این کار شده بود.

داستان اصلی این رمان ازجایی آغاز می شود که کازیمودو عاشق اسمرالدا می شود و اتفاقات بعدی داستان در پی همین ماجرا رخ می دهد

کتاب صوتی گوژپشت نتردام نوشته ویکتور هوگو

این تنها بخش کوچکی کتاب صوتی گوژپشت نتردام است. اگر با این توضیحات اندک به موضوع این کتاب علاقه مند شده اید به شما پیشنهاد می کنم که حتما فایل های صوتی آنرا بشنوید. زیرا مطمئن هستم که هرگز پشیمان نخواهید شد.

گروه فرهنگی سلام صدا کتاب صوتی گوژپشت نتردام را به مدت 16 ساعت به علاقه مندان آثار کلاسیک تقدیم میکند

دانلود فایل pdf کتاب گوژپشت نتردام

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید: خرید پستی مجموعه کتاب صوتی آثار ویکتور هوگو

 

کتاب صوتی مجموعه آثار ویکتور هوگو

کتاب صوتی مجموعه آثار ویکتور هوگو

 

دانلود کتاب صوتی بینوایان

نمایش رادیویی بینوایان ویکتور هوگو

مشاهده نقد و بررسی این کتاب