کتاب صوتی سووشون اثر ماندگار سیمین دانشور

مشاهده نقد و بررسی این کتاب

کتاب صوتی سووشون اثر ماندگار بانوی ادبیات ایران سیمین دانشور به مدت 10 ساعت فایل صوتی mp3 با دو روایت و خوانش متفاوت به همراه نمایشنامه رادیویی را به دوستداران رمان های فاخر ایرانی پیشکش میگردد.

لینک های دانلود این محصول شامل دو فایل زیپ کتاب با دو نوای گوناگون و یک فایل زیپ نمایش رادیوئی آن است. البته به همراه فایل های صوتی لینک دانلود فایل PDF کتاب هم تقدیم دوستداران میگردد.

سووشون نوشته‌ ی سیمین دانشور آغازگر فصلی تازه در تاریخ داستان‌نویسی ایران به شمار می‌آید.

رمان سووشون سیمین دانشور

دانشور در این داستان پرحرکت و ماجرا، با نوشتاری شاعرانه، موشکافانه و استوار، نگاره ای درونی و هنرمندانه از دگرگونی های منطقه فارس در سال‌های جنگ دوم جهانی به دست می‌دهد.

شخصیت‌های رمان با توانایی درخشانی در نگرش و ارزیابی رویدادها  نشان داده شده اند شده‌اند؛ آن اندازه آشکار که هریک روحیه و  کارکرد گروه اجتماعی معینی را مجسم می‌کنند.

البته هیچ‌یک از آنان در اندازه تیپ نمی‌ماند، همه‌شان فردیتی ویژه دارند و به آسانی از یکدیگر تمیز داده می‌شوند. فکر اصلی رمان، پرداختن به انسان مبارز است. به همین دلیل، در سراسر داستان شاهد درگیری یوسف –قهرمان رمان- با آدم‌های خودفروخته‌ایم.

ستیز پرتلاش خانواده او با ریزه‌کاری‌های روانی و مهروزرانه، بر زمینه‌ای از زندگی مردم یک منطقه در یک دوره ویژه تاریخی، گسترده می‌شود. هرچند یوسف درکشاکش بین واقعیت موجود و آرمانْ به شهادت می‌رسد، اما انگیزه بیداری دیگران و به ویژه همسرش زری می‌شود.

داستان در نظرگاه زری روایت می‌شود و شیوه گسترش طرح آن کلاً تابع مسأله نظرگاهی است که نویسنده برای روایت داستان برگزیده است.

زری، ملموس‌ترین قهرمان رمان، در همه درگیری‌ها حضور دارد و وقایع را به ترتیب توالی زمان واقعی نقل می‌کند. ماجراها با ساخت و پرداختی دقیق و هماهنگ پیش می‌روند.

رویدادهای کناری با مهارت چشمگیری به شالوده بنیادین می‌پیوندند، جزئی از آن می‌شوند و درخدمت پیشبرد آن قرار می‌گیرند تا نگاره ای  درست و انباشته از سایه روشن‌هایی به دست دهند که جلو ساده شدن واقعیت را می‌گیرند.

جستارهای رمان، گاه به گاه ، در جاهای کوناگون از  جامعه و خانه می‌گذراند.

کتاب صوتی سووشون اثر سیمین دانشور

معرفی صوتی رمان سووشون


فایل های کتاب صوتی سووشون توسط سلام صدا ویرایش شده و ضمن افزایش کیفیت ، نویز و صداهای اضافی حذف شده است.

  • فایل زیپ 1- فایل های صوتی سوشون با صدای خانم سارا مهدی پور 255 مگابایت
  • فایل زیپ 2- فایل های صوتی سوشون با صدای دوم 162 مگابایت
  • فایل زیپ 3 -نمایش رادیوئی سوشون 50 مگابایت
  • فایل 4- فایل  PDF سوشون

نمونه صدای اول

برای خرید و دانلود آنی ، این محصول را به سبد خرید اضافه کنید:


کتاب صوتی ساربان سرگردان

کتاب صوتی جزیره سرگردانی

کتاب صوتی از پرندگان مهاجر بپرس اثر سیمین دانشور


مشاهده نقد و بررسی این کتاب