دانلود رایگان کتاب صوتی کشته عشق نوشته اسماعیل فصیح

مشاهده نقد و بررسی این کتاب

دانلود رایگان کتاب صوتی کشته عشق نوشته اسماعیل فصیح | این کتاب داستان پسری دوازده ساله به نام احمد عدنان موسی در بیمارستان آبادان و در زمان جنگ روایت می شود و راوی داستان که خود در بیمارستان بستری است سعی در شناخت او و یافتن علت سکوتش دارد.

دانلود رایگان کتاب صوتی کشته عشق نوشته اسماعیل فصیح

در کتاب صوتی کشته عشق داستانی پراحساس و غم انگیزی را از روزهای جنگ و تلاش های یک مادر برای حفظ زندگی فرزندش خواهید شنید.

مادر احمد عدنان موسی خود را به میدان جنگ می رساند تا پسرش را که تنها بازمانده گروهی ده نفره است، به بهانه ی کم سن و سال بودن از چنگ دشمن نجات دهد. اما دشمن فقط دو گزینه پیش روی او می گذارد ……

اسماعیل فصیح از نویسندگان معاصر ایران سال ۱۳۱۳ هجری شمسی، در تهران و در محله درخونگاه به دنیا آمد.

آثار فصیح همواره مورد استقبال کتابخوانان ایران بوده‌است،او یکی از نویسندگانی است که در جذب مخاطبان خاص و هم مخاطبان عام موفق بوده‌است. بسیاری از داستان‌های فصیح در ارتباط مستقیم با تجربیات زندگی شخصی اوست.

آنابل کمبل، اولین همسر فصیح، سر زا رفت. عشق فصیح به آنابل و جوان‌مرگی همسرش تأثیری عمیق بر او و نوشته‌هایش گذاشت. فصیح در یک روز گرم و پرالتهاب تابستانی سال ۱۳۸۸ از دنیا رفت.از مهمترین آثار او میتوان به ثریا در اغما ، داستان جاوید نام برد.

او از معدود نویسندگانی است که روایت اش را در مورد جنگ، مخاطب را با خود همراه میکند، توصیه میشود کتاب جذاب کشته عشق را بشنوید.

  • زندگی و آثار اسماعیل فصیح را اینجا مطالعه کنید

برای دانلود این کتاب صوتی کافی است محصول را به سبد خرید اضافه کنید، لینک دانلود فایل در اختیار شما قرار خواهد گرفت.

دانلود رایگان کتاب صوتی کشته عشق شامل دو فایل زیر است:

  1. فایل صوتی کتاب با صدای خانم ماریا آبی به مدت 40 دقیقه
  2. نمایش رادیویی کشته عشق به مدت 50 دقیقه

اسماعیل فصیح

 اسماعیل فصیح نویسنده کتاب (دانلود رایگان کتاب صوتی کشته عشق)

مشاهده نقد و بررسی این کتاب