کتاب صوتی چنگیزخان مهربان نوشته ایرج بقایی کرمانی

مشاهده نقد و بررسی این کتاب

کتاب صوتی چنگیزخان مهربان ! نوشته ایرج بقایی کرمانی تاریخ سلسله خوارزمشاهیان ،شکل گیری و حمله مغول به ایران به روایت طنز

از مقدمه ناشر:

آقای بقایی کرمانی نویسنده تازه کاری نیست تا بنده خواسته باشم ایشان را به خوانندگان محترم این کتاب معرفی کنم.اشخاصی که اهل شعر و ادب پارسی هستند، بی گمان این شخصیت ادبی را به خوبی میشناسند و با آثار او آشنا هستند همین بس که ایشان در زمینه شعر، نمایشنامه نویسی، تاریخ کتابهای نوشته است.

در مورد کتاب چنگیزخان مهربان  همین قدر عرض شود وقتی دستنویس این کتاب به دستم رسید و چند صفحه ای از آن مطالعه کردم، از بس دلچسب و شیرین بود حیفم آمد نوشته را زمین بگذارم و به اصطلاح معروف آن را به یک نفس خواندم.

شما خوانندگان عزیز به طور حتم و یقین بعد از مطالعه این کتاب به صدق عرایضم خواهید رسید .احتمالا برای‌ شما هم اتفاق افتاده که بخواهید تاریخ کشورمان مطالعه فرمایید.شاید به سراغ اطلاعات تاریخی رفته باشید.

کتاب خواندید، مطالب سایت‌های مختلف را نگاه کردید، صفحه تاریخ روزنامه‌ها را خواندید، اما بعد از مدتی آن را رها کردید. زیرا این مطالب اصلا گیرایی ندارند.زبان خشک و سخت که خواننده را بی‌علاقه می‌کند.

اما یکی از نویسنده‌های باذوق، یک راه حلی به ذهنش رسیده. باخودش گفته که چرا تاریخ را با زبان طنز ننویسیم. این کار را کرده و به نظر من هم موفق بوده است.

از کتاب‌های ایرج بقایی کرمانی که عنوانش هم طنز است می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

دانلود فایل pdf کتاب چنگیز خان مهربان نوشته  هوشنگ بقایی کرمانی

 

کتاب صوتی چنگیزخان مهربان نوشته ایرج بقائی کرمانی

کتاب صوتی چنگیزخان مهربان ! به مدت 16 ساعت فایل صوتی و در یک فایل زیپ به حجم 210 مگابایت آماده دانلود است

برای شنیدن آنلاین کتاب های صوتی به کانال تلگرام سلام صدا مراجعه فرمایید.

برای دیدن توضیحات و مشخصات کتاب های صوتی به اینستاگرام سلام صدا مراجعه فرمایید.

مشاهده نقد و بررسی این کتاب