کتاب صوتی سخت کار نکنید، هوشمندانه کار کنید نویسنده : جک کالیس ، مایکل لوبایف

کتاب صوتی سخت کار نکنید، هوشمندانه کار کنید نویسنده : جک کالیس ، مایکل لوبایف

با عنوان اصلی : Work Smarter Not Harder by Leboeuf Michael , Collins Jack

 

سخت کار نکنید تلاش خیلی زیاد و زحمت خیلی زیاد نشانه یا راه موفقیت نیست. درست است که ما باید برای موفقیت سخت تلاش کنیم ولی فقط  سخت تلاش کردن مهم نیست. چون یک کشاورز زیاد تلاش می کند پس به چه علت به آرزوهای خود نمی رسد. یک کار گر ساختمانی خیلی سختی می کشد اما درآمد بالای ندارد و به همه آرزو های خود نمی رسد و ثروتمند نمی شود.

 کتاب صوتی سخت کار نکنید، هوشمندانه کار کنید نویسنده : جک کالیس ، مایکل لوبایفاکثر مردم فکر می کنند که کسی که در سن 60 یا 70 سالگی ثروتمند است یا پدر پول دار دارد که به او ارث رسیده یا کلابرداری های کلان کرده و یا قاچاق می کند در واقع ذهنیت اکثر مردم راجب به ثروتمندان این است که شاید یک سری از مردم از راه نادرست به ثروت رسیده اند در حالی که این طرز فکر معمولا اشتباه است.

زیاد تلاش کردن به معنی موفقیت و ثروتمند شدن نیست در واقع برای موفق شدن سخت کار نکنیدبلکه هوشمندانه کار کردن ملاک است.

کسانی وجود دارند که برای موفق شدن یک کار هوشمندانه انتخاب می کنند ولی در آن کار هوشمندانه سخت عمل نمی کنند.

مثلا در بازی فوتبال یک سری قوانین و قواعد وجود دارد ما نمی توانیم آفساید گل بزنیم و اگر توپمان هم وارد دروازه شود گل محسوب نمی شود.

پس هر کاری یک سری قواعد و اصولی دارد که باید آنها را با اشتیاق برای موفقیت انجام داد تا موفقیت نصیبمان شود. در اینجا ۵ استراتژی برای کمک به شما در هوشمندانه‌تر کار کردن به جای بیشتر کارکردن ارائه می‌شود.

 کتاب صوتی سخت کار نکنید، هوشمندانه کار کنید نویسنده : جک کالیس ، مایکل لوبایف

کتاب صوتی سخت کار نکنید، هوشمندانه کار کنید به خواننده روش های را می آموزد که با کار کمتر ، موفقیت های بیشتری را بدست آورد.

«جک کالیس»  و «مایکل لبوف»  نویسندگان کتاب سخت کار نکنید، هوشمندانه کار کنید، ،  چند تكنیك ساده و عملی به مخاطب معرفی و آموزش دهند، تا مخاطبان بتواند از وقت و انرژی خود بهترین استفاده را برند.

 

برنامه‌ریزی اثرگذار؛ سازمان‌دهی؛ تغییر نگرش؛ سود بردن از تغییر محل كار و… از موضوعاتی است كه در راستای رسیدن به تكنیك‌های مورد بحث، بررسی شده‌اند.

در این بررسی مخاطبان خواهند آموخت كه اعتماد به نفس خود را حفظ كنند و تغییرات عمده‌ای را كه در مشاغل و زندگی‌شان شكل می‌گیرد بپذیرند و از آن‌ها به بهترین نحو ممكن برای رسیدن به موفقیت بهره گیرند.

 

 کتاب صوتی سخت کار نکنید، هوشمندانه کار کنید نویسنده : جک کالیس ، مایکل لوبایفدر بخشی از فصل سازمان‌دهی کنید این کتاب می‌خوانید: «توماس کارلایل، نویسنده اسکالتندی قرن نوزدهم، گفته است:

انسان، حیوانی ابزارساز است… بدون ابزار او هیچ است و با ابزار همه‌چیز است. باید این سخنان ارزشمند را به خاطر سپرد.

چند بار در جریان یک تلاش ناموفق متوجه شده‌اید که داشتن ابزار ویژه می‌تواند موجب صرفه‌جویی زیاد در وقت و انرژی شما شود و از خستگی‌تان جلوگیری کند؟

در صورتی که بخواهیم اتومبیل یا وسایل منزل را تعمیر کنیم، این تجربه برای ما بسیار پرمعنا است. علت این است که ما در این حال ابزار را لمس می‌کنیم.

بسیاری از ابزارها واقعاً چنین هستند، اما برای بهترین استفاده از این راهنمایی باید درباره

«ابزار» وسیع‌تر صحبت کنیم ابزار هر چیزی است که برای رسیدن به هدف به ما کمک می‌کند. صرف‌نظر از هدف یا فعالیتی که انجام می‌دهیم. همه‌جا به ابزار نیاز داریم…»

کتاب صوتی سخت کار نکنید، هوشمندانه کار کنید به مدت 2 ساعت و در 19 فایل صوتی mp3 آماده دانلود است.

اگر به دنبال موفقیت هستید و یا اگر کسب و کاری دارید که سخت شما را مشغول کرده و علاقمند به توسعه کارهای هستید این کتاب را دانلود کنید