کتاب خدمتکار و پروفسور از رمان های جذاب و تامل برانگیز است که حرف تازه ای برای گفتن دارد. ” یوکو اوگاوا” نویسده کتاب مضمونی متفاوت را برای درگیر کردن ذهن مخاطبان خاص و علاقه مندان کتاب های رمان، انتخاب کرده که تا کنون کمتر به آن پرداخته شده است. کتاب صوتی رمان خدمتکار و پروفسور هم اکنون در سایت ” سلام صدا” در دسترس علاقه مندان قرار گرفته است.

کتاب خدمتکار و پروفسور

کتاب صوتی خدمتکار و پروفسور

ماجرای کتاب از زبان خدمتکار پروفسور بیان می شود. رمان جذاب پروفسور و خدمتکار داستانی زیبا از ی پروفسور است که حادثه ای زندگی اش را دگرگون کرده است.

خواندن کتاب خدمتکار و پروفسور را به همه آنهایی که عاشق اعداد و ریاضیات هستند و همه کسانی که از علم ریاضیات تنفر دارند توصیه می کنم.

با گوش دادن به کتاب رمان صوتی خدمتکار و پروفسور نگرش دیگری نسبت به اعداد و کاربرد آن پیدا خواهید کرد.

رمان جذاب خدمتکار و پروفسور در سال 2003 با نام معادله محبوب پروفسور روانه بازار شد ولی بعدها در ترجمه عنوان رمانتغییر کرد.

کتاب پروفسور و خدمتکار از پرفروش ترین رمان ها در ژاپن است که بر اساس زندگینامه ” پاول اردوس، ریاضیدان برجسته تنظیم شده است.

رمان خدمتکار و پروفسور بارها تجدید چاپ شده و به زبان های زنده دنیا نیز ترجمه شده است.

ترجمه فارسی کتاب خدمتکار و پروفسور از طریق سایت سلام صدا به صورت پادکست صوتی ارائه شده و در دسترس علاقه مندان قرار گرفته است.

کتاب صوتی خدمتکار و پروفسور یک رمان متفاوت با جاذبه فراوان است که تاکنون نظیرش را نشنیده اید.

خلاصه ای از کتاب خدمتکار و پروفسور

یک زن خدمتکار جوان به عنوان دهیمن خدمتکار از سوی آژانس برای کار به یک خانه فرستاده می شود. همه خدمتکارهای قبلی کار را رها کرده و حاضر به ادامه کار در خانه پروفسور نشدند. چه رازی در این کلبه وجود دارد که این زن های جوان را فراری می دهد؟

صاحب این کلبه که در یک باغ واقع شده، استاد دانشگاه و پروفسور متخصص نظری اعداد است.

خدمتکار جوان به محض ورود به خانه متوجه غیر عادی بودن اوضاع می شود. وجود فرزند پروفسور در این خانه و رابطه عجیب پدر و فرزند بر رازالود بودن کلبه افزوده است.

کتاب خدمتکار و پروفسور روایت گر داستانی است که روابط انسانی را با معادلات زیاضی به طرز زیبایی در هم آمیخته است.

بدون تردید اگر همه کودکان با شیوه استدلال پروفسور با ریاضی آشنا می شدند، دنیا جای بهتری می شد. نسخه ژاپنی کتاب در سال 2006 به صورت یک فیلم حیرت انگیز به تصور کشیده شده است.

هم اکنون رمان صوتی خدمتکار و پروفسور به صورت یک فایل کم حجم با کیفیت عالی تهیه شده که ” سلام صدا” آن را ارائه کرده است.