کتاب صوتی آلگرا نوشته دانیل‌ استیل‌

مشاهده نقد و بررسی این کتاب

کتاب صوتی آلگرا ( یا کتاب صوتی جشن عروسی)  نویسنده : دانیل‌ استیل‌ ترجمه‌ گیتی‌ خرسند با عنوان اصلی‌:  ‎‭The wedding

رمان عاشقانه و اجتماعی  آلگرا ( یا جشن عروسی) درباره‌ی زندگی دختری جوان به نام آلگرا است که در خانواده ای هنرمند و معروف یا به اصطلاح سلیبریتی به دنیا آمده و بزرگ شده است اما بر خلاف سایر اعضای خانواده در رشته حقوق تحصیل کرده و کار میکند

آلگرا به عنوان مشاور و مدیر حقوقی ، وکالت هنرمندان و سلیبریتی های سرشناس هالیودی را برعهده می‌گیرد و البته در کارش هم بسیار توانا است.

او در حال حاضر شیفته‌ی یکی از دوستان قدیمی‌اش به نام براندون است. براندون مردی جوان و خوش‌قیافه است که با زنی به نام جوان ازدواج کرده است. او قصد جدایی از همسرش را دارد و به آلگرا علاقه‌مند است.

اتفاقات زندگی این وکیل جوان و روایت او از زندگی‌ خودش ، موکلان هنرمندش ، خانواده و دوستانش داستان اصلی کتاب صوتی آلگرا را شکل می‌دهد و به نوعی روایتی از پشت صحنه زندگی خصوصی بازیگران ، کارگردانان و افراد سرشناس هالیود است

این کتاب بر گرفته از رمان جذابی با همین نام از این نویسنده بزرگ معاصر آمریکایی است با داستانی عاشقانه و پیچیده و در فضا و روابط اجتماعی جامعه آمریکا بسیار شنیدنی است.

کتاب صوتی آلگرا و کتاب‌های دانیل‌ استیل‌ به ۲۸ زبان ترجمه شده که تاکنون از ۲۲ جلد آنها اقتباس سینمایی یا تلویزیونی تهیه شده و دو اقتباس از کتاب‌هایش برندهٔ جایزه گولدن گلوب شده‌اند.

کتاب صوتی آلگرا (جشن عروسی) نویسنده : دانیل‌ استیل‌

مختصری درباره دانیل استیل:

دانیل فرنانده دومینیک شولین-استیل (Danielle Fernande Dominique Schuelein-Steel) در ۱۴ اوت ۱۹۴۷ میلادی برابر با ۲۲ مرداد ۱۳۲۶ در شهر نیویورک در ایالات متحده آمریکا به دنیا آمد.

دانیل‌ استیل‌ گاهی بر روی پنج پروژه از رمان‌ هایش به صورت همزمان کار می‌کرد و بیشتر رمان‌ های او پرفروش بوده است.

روش او در داستان‌ نویسی اغلب، شامل خانواده‌ های ثروتمند رو به یک بحران است.

در عین حال شگردها و چرخه‌ های متناوب دیگری در آثارش مشهود است؛ از جمله تهدید توسط عناصر تاریکی مانند زندان، تقلب، باج خواهی و خودکشی.

زندگی و آثار دانیل استیل

کتاب صوتی آلگرا ( یا جشن عروسی) به مدت 17 ساعت در یک فایل زیپ به حجم 233 مگابایت آماده دانلود است.

برای شنیدن آنلاین کتاب های صوتی به کانال تلگرام سلام صدا مراجعه فرمایید.

برای دیدن توضیحات و مشخصات کتاب های صوتی به اینستاگرام سلام صدا مراجعه فرمایید.

مشاهده نقد و بررسی این کتاب