کتاب صوتی پکوپن زیبا نوشته ویکتور هوگو

مشاهده نقد و بررسی این کتاب

کتاب صوتی پکوپن زیبا اثری شنیدنی از نویسنده ی معروف فرانسوی ویکتور هوگو Victor Hugo

کتاب صوتی که در این قسمت قصد پرداختن به آن را داریم؛ کتاب صوتی پکوپن زیبا است. این کتاب یکی از آثار گرانبهای ویکتور هوگو نویسنده ی معروف است.

ویکتور هوگو یکی از برجسته ترین نویسندگان در کشور فرانسه بود. او همچنین شاعر و نمایشنامه نویس بسیار ماهری بود و از سبک رمانتیسم فرانسوی پیروی می کرد.سبک رمانتیسم به گونه ای است که پیروان آن تمایل به سوی خیال و رویا دارند.

این نویسنده و شاعر مشهور فرانسوی متولد سال 1802 میلادی است و همواره در آثارش شرایط سیاسی، اجتماعی و همچنین هنری  قرن نوزدهم  و تاریخ معاصر فرانسه به زیبایی روایت میشود

با اینکه در کشور فرانسه، او را بیشتر با مجموعه ی اشعارش می شناسند اما این نویسنده بزرگ دارای کتاب های داستان و رمان های معروف زیادی نیز هست. یکی از این آثار که در این قسمت قصد پرداختن به آن را داریم کتاب پکوپن زیبا  است.

 

نکاتی درباره کتاب صوتی پکوپن زیبا

همانطور که گفته شد؛ کتاب صوتی پکوپن زیبا یکی از کتاب های جذاب و شنیدنی از نویسنده ی معروف فرانسوی، یعنی ویکتور هوگو است. سبک این کتاب داستان های تاریخی و حماسی است. این کتاب برای اولین بار توسط ویکتور هوگو در سال 1842 نگارش و چاپ شد.

این کتاب  توسط مترجمان ایرانی یعنی خانم شهلا انسانی و آقای شاپور رزم آزما در سال 1386 از  زبان انگلیسی به فارسی ترجمه شد.

در کتاب پکوپن زیبا نویسنده تلاش کرده است تا الگو سازی کرده و اخلاق های نیک و پسندیده  و راه دوری از زشتی ها را  به خواننده بیاموزد

موضوع داستان کتاب صوتی پکوپن زیبا از ویکتور هوگو در چه زمینه ای است؟

موضوع داستان این کتاب درباره ی سرپیچی های سیاهان سن دومینیگ از ارباب های سفید پوست و ستم کار آنها و همچنین فئودال های آن زمان است.

داستان این کتاب در سال 1791 رخ داده است و کاملا واقعی است. این کتاب تمامی اتفاقاتی که در آن زمان رخ داده است را به طور کامل بازگو کرده است. اگرچه همه می دانند که داستان شورش کردن سیاهان در آن دوره اتفاقی بی اهمیت نیست و در ذهن اکثر افراد وجود دارد اما ویکتور هوگو با نگارش این کتاب تمامی این رخداد ها در تاریخ ثبت کرده است. در واقع او باعث شد که شورش سیاهان برای همیشه در ذهن ها باقی بماند.

اگر شما تا به حال نام این شورش به گوشتان نخورده است و علاقه مند به دانستن آن هستید میتوانید با شنیدن کتاب صوتی پکوپن زیبا اطلاعات زیادی در این باره کسب نمایید.

گروه فزهنگی سلام صدا فایل صوتی پکوپن زیبا را به مدت 8 ساعت  به علاقه مندان آثار کلاسیک تقدیم میکند

در دست تولید

مشاهده نقد و بررسی این کتاب