کتاب صوتی پس از تو نوشته جوجو مویز

مشاهده نقد و بررسی این کتاب

کتاب صوتی پس از تو نوشته جوجو مویز ترجمه: مریم مفتاحی انتشارات: آموت ادامه‌ای بر ماجراهای رمان من پیش از تو

کتاب صوتی پس از تو خوانشی زیبا از کتابی به همین نام اثر جوجو مویز Jojo Moyes نویسنده انگلیسی است.

کتاب پس از تو (After You) رمانی عاشقانه و ادامه‌ ی رمان پرفروش قبلی نویسنده با عنوان «من پیش از تو» است.

کتاب «من پیش از تو» به قلم جوجو مویز در صدر پرفروش‌های نیویورک‌ تایمز قرار داشته و بر اساس آن فیلمی سینمایی با نقش‌آفرینی بازیگران مشهور انگلیسی، امیلیا کلارک و سام کلافین ساخته شده است.

کتاب صوتی من پيش از تو  اثر جوجو مويز

جوجو مویز در مورد رمان پس از تو در ادامه رمان قبلیش می‌گوید:

قصد نداشتم که ادامه‌ای بر ماجراهای رمان من پیش از تو  بنویسم، اما ارسال انبوهی از توئیت‌ها و ایمیل‌های خوانندگان داستان «من پیش از تو»  مرا متوجه این موضوع کرد که سرنوشت لو (لوئیز – شخصیت رمان اول) پس از آن ماجراها، به مسئله ای ذهنی برای بسیاری از علاقمندان شده است

و البته حقیقت این است که شخصیت‌های اصلی رمان من پیش از تو به هیچ عنوان مرا ترک نکردند که نهایتا تصمیم به نوشتن ادامه آن رمان با عنوان ” پس از تو “ گرفتم.

در کتاب صوتی پس از تو لوئیزا بعد از مرگ ویل اکنون به لندن آمده است و در آپارتمانی زندگی می کند که با پول ویل خریده است. پولی که ویل برای او گذاشته بود تا زندگی خود را تغییر دهد.

لو در کافه فرودگاه مشغول به کار است و مدام درگیر خاطرات ویل است، در ذهن خود با او گفتگو می کند و هنوز آن زندگی را که ویل از او خواسته بود در پیش نگرفته است.

داستان کتاب با ملایمت پیش می رود تا اینکه اتفاق عجیبی در زندگی لوئیزا رخ می دهد. اتفاقی که زندگی او را به حاشیه می برد و این اتفاق شروع داستان کتاب صوتی پس از تو است.

جوجو مویز نویسنده کتاب صوتی عاشقانه من پیش از تو

در معرفی این داستان اینگونه آمده است : «لوئیزا کلارک دختر پرستاری که درِ دنیای بزرگ‌ تری به رویش گشوده شده است، می‌رود تا با عبور از آن‌ها زندگی را از سر بگیرد و آهنگی دیگر از بودنِ خویش بنوازد.

لوئیزا که اینک تحول عظیمی در او رخ‌ داده است، با تجربه‌ی جدیدی روبه‌رو می‌شود و شرایط به‌گونه‌ای رقم می‌خورد که یک‌بار دیگر در آزمون زندگی شرکت می‌کند و بر سر دوراهی می‌ایستد.درنهایت مجبور می‌شود انتخابش را بکند و این شاید بزرگ‌ترین تصمیم زندگی‌اش باشد که…»


 کتاب صوتی پس از تو نوشته جوجو مویز  با قریب 15 ساعت صوتی mp3 و در یک فایل زیپ به حجم 200 مگابایت آماده دانلود است.مشاهده نقد و بررسی این کتاب