کتاب صوتی هفت روز با یک روح نوشته پیام بخشعلی

مشاهده نقد و بررسی این کتاب

کتاب صوتی هفت روز با یک روح روایتی زیبا و حرفه ای از کتابی به همن نام اثر پیام بخشعلی که توسط آتوسا آقاجانی، پدرام بخشعلی، پیام بخشعلی و س.طلوع روایت شده است.

پیام بخشعلی پس از کتاب موفق آن سو تر از دیوار ، این کتاب را با هزینه خود و با نیت کمک به بیماران سرطانی به صورت رایگان منتشر کرد.

بخشی از کتاب صوتی هفت روز با یک روح :

بعضی وقتا خیلی سخت میشه شروع یک ماجرا رو پیدا کرد.

مثلا عاشق شدن! خیلی کم پیش میاد که از کسی بپرسی: کی عاشق شدی؟ و اون بی معطلی با ردیف کردن یک سری عدد قراردادی بهتون بفهمونه که فلان روز و فلان ساعت عاشق شده.

اما من میدونم شروع قصه ی من روز سه شنبه، ١٩ دی ماه سال ١٣٩١ بود، اما از اونجایی که مبنای هیچ چیز در این دنیا حقیقت و عدالت نیست دوست دارم به دروغ هم که شده قصه ی خودمو از شنبه ی همون هفته شروع کنم، اون روز هم مثل روزهای قبل چیزی جز یه مشت کتاب های درسی نفروخته بودم.

به قول پدرم: دیگه این روز ها هیچ کسی حوصله ی کتاب خوندن نداره، مردم این شهر به نون شبشونم محتاجن و اون وقت تو رفتی سراغ کتاب نوشتن و کتاب فروختن…!

مثل همیشه حق با اون بود.

دیگه این روزا هیچ کس حوصله ی حرف ها ی قشنگ کتابا رو نداره، چون وقتی پول نبود دیگه این چیز ها برای آدم حرفهایی میشه از روی شکم سیری… میدونستم که بیشتر از این موندن بی فایدست، ساعت از ١٠ هم گذشته بود و بی شک باز هم خبری نمیشد…

کتاب صوتی هفت روز با یک روح به مدت 2 ساعت و 22 دقیقه و 6 فایل MP3  در یک فایل زیپ به حجم 127 مگابایت آماده دانلود است

کتاب صوتی هفت روز با یک روح نوشته پیام بخشعلی

 

مشاهده نقد و بررسی این کتاب