کتاب صوتی مسیر سبز نویسنده:استیون کینگ

مشاهده نقد و بررسی این کتاب

کتاب صوتی مسیر سبز اثر استیون کینگ با صدای خانم لاله آذرنیا برای اولین بار توسط سایت سلام صدا تولید شده است.

داستان مسیر سبز The Green Mile بر می‌گردد به سال 1932، زمانی که پل اچکامب، یکی از نگهبانان قدیمی زندان دیترویت بود و یک زندانی سیاه پوست و غول پیکر به اسم «جان کافی» هم در این زندان بود.

او به خاطر تجاوز و قتل دو دختر خردسال به اعدام محکوم شده است.در ادامه داستان، رابطه ی عجیبی بین پال اجکامب و جان کافی شکل می گیرد که روند اتفاقات را به کلی تحت تأثیر قرار می دهد.

پل بتدریج به شخصیت جان علاقمند می‌شود و می‌فهمد که او دارای یک قدرت متافیزیکی عجیبی است. سرانجام جان کافی در عین بی‌گناهی به اعدام محکوم می‌شود اما …

زمانی که این رمان برای اولین بار عرضه شد، خیلی سریع به یکی از موفق ترین آثار ادبی دوران خود تبدیل گردید و میلیون ها طرفدار در سراسر جهان از آن لذت بردند.

در بازداشتگاه کولد ماونتن و در طول دالان سلول های تنگ و تاریک که با نام  رمان مسیر سبز  شناخته می شود، بیماری روانی به نام بیلی وارتون و مسخ شده ای به نام ادوارد دلاکروا ، منتظر اجرای حکم اعدامشان با صندلی الکتریکی هستند.

در این بازداشتگاه، نگهبانانی به شرافتمندی پال اجکامب و به بدذاتی پرسی و تمور از زندانیان حراست می کنند.اما خوب یا بد، مجرم یا بی گناه، هیچ کدامشان تا به حال کسی را به بی رحمی زندانی جدید بازداشتگاه، جان کافی، ندیده اند.

آیاکافی، شیطانی در قالب یک انسان است؟ یا این که او موجودی بسیار بسیار متفاوت است؟

ویژگی های کتاب مسیر سبز :

کتاب صوتی مسیر سبز

کتاب صوتی مسیر سبز به مدت 17 ساعت و 47 دقیقه  فایل mp3 است که در قالب یک فایل زیپ کلا به حجم237 مگابایت آماده دانلود است.

مشاهده نقد و بررسی این کتاب