کتاب صوتی عشق های خنده دار اثر میلان کوندرا

مشاهده نقد و بررسی این کتاب

کتاب صوتی عشق های خنده دار اثر میلان کوندرا مترجم فروغ پوریاوری

کتاب صوتی عشق های خنده دار شامل چهار داستان کوتاه است که توسط میلان کوندرا Milan Kundera نوشته شده است و در آن او طنز تلخ مخصوص خود را با مخلوط کردن تراژدی با موقعیت های طنز در روابط (عمدتا عاشقانه) ارائه می دهد.

هر داستان یک پس‌زمینه عشقی دارد، عشق‌هایی که با تصادفات و رویدادهای ساده به سویی کاملا متفاوت هدایت می‌شوند.

میلان کوندرا در کتاب صوتی عشق های خنده دار ، قهرمانانش را می‌کاود، تحلیل می‌کند ، پوست می‌کند و عریان در برابر خواننده قرار می‌دهد و این کار را با شفقت و مهربانی و بی‌هیچ داوری به انجام می‌رساند.

عشق های خنده دار (Laughable Loves) مجموعه روایت‌هایی است از عشق و رابطه؛ رابطه‌هایی که قرار بوده با عشقی عمیق همراه باشند؛ اما در واقع آن‌چنان خالی از محبت هستند که مضحک و خنده‌دار به‌ نظر می‌آیند. قهرمان‌ها به‌ طور واضحی در درک و شناخت یکدیگر ضعف دارند. همین عدم شناخت باعث فروپاشی این روابط با اشتباهات کوچک می‌شود.

میلان کوندرای هنرمند و روشنفکر، برخی از مهم‌ترین عده‌های مورد نظر فروید را دست‌چین کرده و آن‌ها را با چنان تردستی‌ای چرخانده که عمیق‌ترین و تاریک‌ترین علایق انسانی ما را تسخیر می‌کند.

میلان کوندرا نویسنده کتاب صوتی بار هستی

حکایت عشق های خنده دار شگفت آور و روش‌گرند. دنیای کوندرا پیچیده و پر از استهزا و پارادوکس است. زندگی اغلب بی‌رحم و تحقیرآمیز، مضحک و عصبانی کننده است.

میلان کوندرا به گمان کسانی که با ادبیات سر و کار دارند، بزرگ‌ترین نویسنده‌ و میراث‌دار سنت رمان‌نویسی اروپاست. یکی از شاخص‌ترین کتاب‌های کوندرا، بار هستی است.

او تا کنون چندین بار نامزد دریافت جایزه نوبل ادبیات بوده‌ است.

کتاب صوتی عشق های خنده دار اثر میلان کوندرا شامل چهار داستان کوتاه، به مدت 4 ساعت و در یک فایل زیپ به حجم 62 مگابایت آماده دانلود است

کتاب صوتی عشق های خنده دار ، کتاب صوتی بار هستی ، کتاب صوتی هویت میلان کوندرا

دانلود کتاب صوتی بار هستی اثر میلان کوندرا

مشاهده نقد و بررسی این کتاب