دانلود کتاب صوتی دن آرام اثر شولوخف (مجموعه 4 جلدی)

مشاهده نقد و بررسی این کتاب

دانلود کتاب صوتی دن آرام (مجموعه چهار جلدی)  از شاهکارهای جاودان ادبیات روسیه و جهان که نوشتن آن 12 سال طول کشید، بزرگترین اثر نویسنده شهیر روسی میخائیل شولوخف Mikhail Sholokhov است که نویسنده با این اثر برنده جایزه نوبل ادبیات سال 1965 شد.

شولوخف فخر ادبیات روسیه است چرا که جایزه نوبل را برای ادبیات روسیه به ارمغان آورد ! هر چند او بعنوان سرباز وطن سابقه جنگ در ارتش سرخ روسیه رادر کانامه اش دارد.

آثار و کتاب های صوتی میخائیل شولوخف

میخائیل شولوخف خود حاشیه رود مشهور دن به دنیا آمده و تقریباً تمام عمرش را نیز در همان منطقه گذراند. با اینحال بسیاری از شخصیت‌ها و رخدادهای رمان دن آرام زاییده خلاقیت و اطلاعات دست اول نویسنده است.

دن آرام تصویری همه‌جانبه از اوضاع سال‌های سرنوشت‌ساز جنگ اول جهانی و سپس جنگ داخلی روسیه که منجر به انقلاب کبیر شد، ارائه کرده است.

این رمان سترگ لبریز از حوادث ناگوار و برجسته‌ای است که بر اثر رویارویی‌های شخصی یا اجتماعی-سیاسی پیش می‌آیند.خیانت در عشق، مرگ خشونت‌بار، دهشت، وحشت و عذاب همراه با آرامشی حماسی، در این رمان به زیبائی روایت شده است.

در کتاب صوتی دن آرام بیش از 2000 مورد تشبیه ادبی به کار رفته است که سه برابر تشبیه‌های به کار رفته در «جنگ و صلح» تولستوی است.دن آرام اثر عمیقی است که از نظر حقیقت عینی انسان را دچار حیرت می‌سازد.

ماکسیم گورکی بنیان گذار ادبیات شوروی برای این اثر شولوخف ارزش بسیار قائل شد.

گورکی چنین گفته بود:

« این رمان را فقط با جنگ و صلح اثر تولستوی می‌توان سنجید. »

برای دانلود کتاب صوتی دن آرام  کافی است این محصول را به سبد خرید اضافه کنید ، لینک های دانلود در حساب کاربری شما در دسترس خواهد بود.

فایل های صوتی این مجموعه حدود 80 ساعت و در 120 فایل صوتی mp3 و با حجم کل 1.2 گیگابایت است.با توجه به حجم بالای فایل ها پیشنهاد میشود برای دانلود  از کامپیوتر و ترجیحا با استفاده از نرم افزار دانلود منیجر استفاده فرمایید

مشاهده نقد و بررسی این کتاب