کتاب صوتی دختر مهاجر نوشته فریده نجفی

مشاهده نقد و بررسی این کتاب

کتاب صوتی دختر مهاجر داستانی خواندنی و جذاب از فریده نجفی (مشیری) که در روزگاری پیش از این رخ داده، سرگذشت دختری مهاجر است که در هیاهوی روزگار و بازی زندگی با دوراهی بزرگ و سرنوشت سازی روبرو می شود.

انتخابی میان عشق و آداب و رسوم جامعه، دو راهی دشواری که یک سوی آن دست کشیدن از معشوق دلخواه است و سوی دیگرش تحمل عواقبی که به دلیل مقابله با رسومات گریبانش را خواهد گرفت.

کتاب صوتی دختر مهاجر نوشته فریده نجفی
کتاب صوتی دختر مهاجر نوشته فریده نجفی

ناشر درباره ی کتاب صوتی دختر مهاجر آورده است:

«نویسنده‌ی کتاب، پس از استقبال بی‏‌نظیر خوانندگان از کتاب “افسانه»”، کیفیت و زیبائی کار را در قبال کمیت آن فدا نکرد و ترجیح داد که نگارش کتاب، زمان لازم را طی کند تا خواسته خوانندگان حرفه‏‌ای رمان ایرانی ـ که امروز از خانم فریده نجفی انتظاری فراتر از افسانه دارند ـ برآورده شود.

یقین بدانید که این کتاب قبل از چاپ توسط کسانی خوانده شده که از صاحب‏نظران رمان ایرانی هستند و ایشان بدون استثنا اذعان دارند که دختر مهاجر به‌خوبی می‏‌تواند خواسته خوانندگان افسانه را برآورده سازد.

این نکته، عامل موفقیت و پیشرفت نویسنده‏‌ای است که استقبال از آثارش، او را بیشتر از قبل، متعهد به انجام کاری زیباتر ساخته است.»

در توضیح پشت جلد کتاب صوتی دختر مهاجر آمده است:

«از دختر مهاجر برایم بگو… او که میان دوست داشتن و رسم زمانه باید یکی را انتخاب می‌کرد و او عشق را بر گزید… و ایمان به عشق، در او جانی تازه دمید تا همراه آن کس که دوستش دارد، بایستد و یکی شود…

این کتاب اثری تازه از نویسنده کتاب این کتاب اثری تازه از نویسنده کتاب افسانه است.»

کتاب صوتی دختر مهاجر به مدت 17 ساعت در یک فایل زیپ به حجم 470 مگابایت آماده دانلود است

مشاهده نقد و بررسی این کتاب