کتاب صوتی خانواده تیبو دوره 4 جلدی نوشته روژه مارتن دوگار برنده جایزه نوبل

مشاهده نقد و بررسی این کتاب

کتاب صوتی خانواده تیبو نوشته روژه مارتن دوگار از پرفروش ترین کتاب های جهان و برنده جایزه نوبل ادبیات سال 1937

کتاب صوتی خانواده تیبو خوانشی است از رمان بلندی به همین نام The Thibaults  که توسط روژه مارتن دوگار  Roger Martin du Gard   نویسنده فرانسوی و برنده جایزه نوبل ادبیات نوشته شده‌است.

روژه مارتن دوگار نویسنده کتاب صوتی خانواده تیبوروژه مارتین دوگار، نویسنده ی فرانسوی و برنده جایزه نوبل ادبیات است که دردنیای ادبیات کلاسیک نامی پرآوازه ای دارد.

این نویسنده شاهکارش یعنی رمان «خانواده تیبو» را درهشت کتاب و طی ۲۰ سال نوشت ودرواقع هدفش از نوشتن این کتاب نشان دادن طبقات مختلف جامعه فرانسه‌ آن دوران وعقاید مسیحیت درمیان مردم جامعه بود.

این رمان از سویی به بررسی وقایع اروپا در سالهای ابتدایی قرن بیستم و سالهای جنگ اول جهانی می‌پردازد و از سویی دیگر همگام با آن شرح وقایع خانواده ثروتمند و فرهیخته فرانسوی یعنی خانواده تیبو را توصیف می‌کند.

فرزند کوچک این خانواده، ژاک تیبو با روح سرکش و رام نشدنی اش سرنوشت خود را در دنیای پیرامونش می‌جوید و خانواده را ترک می‌گوید. او در تعامل با اندیشه‌های سوسیالیستی اش به تضاد با خوشبختی و زندگی ایده آل در کنار کسی که دوستش دارد می‌رسد.
عده‌ای از هواخواهان رمان نویسی کلاسیک این رمان را بزرگترین رمان قرن بیستم می‌دانند.

کتاب صوتی خانواده تیبو نوشته روژه مارتن دوگار برنده جایزه نوبل و از پرفروش ترین کتاب های جهان شامل  79 ساعت فایل صوتی است که لینک دانلود آن در چهار فولدر جداگانه مجموعا به حجم 1GB در دسترس علاقمندان قرار میگیرد.

لینک های دانلود که پس از خرید در اختیار شما قرار میگیرد:

لینک اول: جلد ۱ دارای ۶۱۷ صفحه به مدت 20 ساعت فایل mp3 (حجم فایل 274مگابایت)

لینک دوم :جلد ۲ دارای  ۴۴۹ صفحه به مدت 15 ساعت فایل mp3 (حجم فایل 198مگابایت)

لینک سوم: جلد ۳ دارای  ۶۲۹ صفحه به مدت 21 ساعت فایل mp3 (حجم فایل 285 مگابایت)

لینک چهارم:جلد ۴ دارای  ۶۹۷ صفحه به مدت 23 ساعت فایل mp3 (حجم فایل 303 مگابایت)

لینک پنجم: فایل PDF مجلدات چهار گانه کتاب (حجم فایل 34 مگابایت)مشاهده نقد و بررسی این کتاب