خانه / دانلود / کتاب صوتی خانه (رمان)

کتاب صوتی خانه (رمان)

کتاب صوتی خانه
نویسنده تونی موریسو
حجم ۶۴ مگابایت
نوع فایلm p 3
با کیفیت ۳۲

«خانه» يکی از محبوب‌ترين رمان‌هاى موريسون است و بسياری از منتقدان آن را با اثر شگفت‌انگيز او يعنی «دلبند» مقايسه مى‌کنند. «نيويورک ريويو آو بوکز» درباره اين رمان نوشته است: «بهار 2012 برای تونی موريسون بازگشتی دوباره بود، او با رمان خانه، تجربه ارتباط عاطفی عميق با مخاطبش را زنده کرد، درست مثل اتفاقی که با رمان دلبند، ميان او و خوانندگانش افتاده بود.»
موريسون در دهمين رمان خود به فضاهاي تازه‌اى دست يافته است. او رمان کوچک و کم‌حجم «خانه» را در روزهايی نوشته که در غم از دست‌ دادن پسرش، سوگوار بوده است. موريسون در این باره گفته است: «روزهايى بود که فکر مي‌کردم ديگر نمى‌توانم بنويسم، آدم‌ها تسلی‌ام مى‌دادند، اما اين تسلى کمکى به من نمى‌کرد، من چيزهایی را در زندگی از دست داده بودم و تنها باقى‌مانده دنيا برايم نوشتن بود که به خانه، ختم شد و نجاتم داد.»
اين نويسنده آمريکايى در 81 سالگى داستانى حماسی خلق کرده است. روايتی از حال و روز مردى خسته به نام «فرانک» که راهى جنگ مى‌شود و همراه ارتش به آن‌سوى آب‌ها می‌رود و بعد از بازگشت با مفاهيم تازه‌اى در زندگى شخصى و روابطش روبه‌رو مى‌شود. اتفاقات داستان در اوايل دهه 50 مى‌گذرد و رابطه پيچيده آدم‌ها و بازگشت به گذشته‌شان به نوعی حکايت از نقش پُررنگ گذشته‌هايى دارد که آدم‌ها با آن تسويه حساب نکرده‌اند.
تونی موريسون تاكنون جوايز معتبرى چون نوبل ادبيات و پوليتزر را از آن خود كرده است. از او به عنوان نويسنده‌اى ياد شده كه رمان‌هايش سرشار از عناصر بصرى و مضامين شاعرانه هستند و به واقعيت زندگی آمريكايى جان می‌بخشند

خانم تونی موریسو نویسنده کتاب خانه
رایگان – افزودن به سبدخرید

حتما ببینید

در باره کتاب صوتی دن آرام اثر میخائیل شولوخف

آشنائی با کتاب صوتی دن آرام اثر میخائیل شولوخف

 And Quiet Flows the Don or Quietly Flows the Don by Mikhail Aleksandrovich Sholokhov دن آرام اثر میخائیل …