کتاب صوتی جادو اثر فریده گلبو

کتاب صوتی جادو نوشته خانم فریده گلبو

مشخصات محصول

خلاصه کتاب

کتاب صوتی جادو رمانی اجتماعی است که با داستانی جذاب در سبکی متفاوت و قصه گویی شیرین، مخاطب را تا پایان با خود همراه می کند و روایتگر اثر عمیقِ عشق و امید در مواجهه با واقعیت‌هایِ سختِ زندگی است

تهیه محصول

خرید محصول مجازی
MP3-ZIP 380 مگابایت
50,000 تومان
پس از خرید محصول فایل برای شما ارسال خواهد شد

کتاب صوتی جادو اثر فریده گلبو

مشاهده نقد و بررسی این کتاب

کتاب صوتی جادو رمانی اجتماعی است که با داستانی جذاب در سبکی متفاوت و قصه گویی شیرین، مخاطب را تا پایان با خود همراه می کند و روایتگر اثر بی بدیل عشق و امید در مواجهه با واقعیت‌های سخت زندگی است

داستان کتاب صوتی جادو

داستان کتاب صوتی جادو نوشته خانم فریده گلبو درباره ماجراهای زندگی سه نسل از یک خانواده است که زندگی نسل اول از آنها با محوریت دو دختر بچه به نام های پیمانه و گیتی در روستاهای اطراف دامغان و دو نسل بعدی در تهران می‌گذرد

پیمانه و گیتی پس از گذراندن که با زندگی سخت و ناامید کننده‌ای روبرو هستند با چیزی به نام “جادو”، به مسیر بهتری برای زندگی و عشق دست می یابند !

وقایع داستان از نطر زمانی در اوایل سلطنت پهلوی و حدود دو سال پس از تاجگذاری رضاشاه آغاز شده و تا دهه هفتاد خورشیدی ادامه می‌یابد.

سبک داستان نویسی در رمان جادو

کتاب صوتی جادو نوشته خانم فریده گلبو
کتاب صوتی جادو

رمان به شکلی ابداعی فصل‌بندی شده که نویسنده خود در پیش‌گفتار درباره آن می نویسد:

خواننده این داستان می‌تواند آن را همچون گیسوی بافته شده‌ای فرض کند که از سه شاخه جدا و در عین حال درهم تنیده تشکیل شده و ممکن است در ابتدا ساخت رمان به نظرش نامانوس جلوه کند.

ولی رفته رفته به شکل ویژه آن عادت خواهد کرد و خواهد پذیرفت که این نیز یک صورت از صور مختلف سخن گفتن و شرح یک ماجراست که شاید قدری جادو زده است.

بیان ماجرایی که در اصل سه ماجراست با نقاط مشترکی که می‌تواند در نظری تصادف چندان عجیب و پر رنگ و چشمگیر جلوه نکند و در چشم دیگری اتفاق حیرت‌آوری تلقی شود.

کتاب صوتی جادو به مدت 10 ساعت فایل صوتی mp3 آماده دانلود است


خانم فریده گلبو نویسنده کتاب صوتی جادو
خانم فریده گلبو نویسنده کتاب صوتی جادو

درباره فریده گلبو نویسنده کتاب صوتی جادو

فریده گلبو، متولد ۱۳۲۹ است. او از سنین نوجوانی فعالیت خود در عرصه روزنامه‌نگاری را با مجله فردوسی به سردبیری محمود عنایت آغاز کرد.

گلبو در این دوره به تلخیص رمان‌های نویسندگان سرشناسی همچون جک لندن و انوره بالزاک پرداخت.

او نخستین رمان خود یعنی جاده کور را قبل از ۲۰ سالگی تألیف کرد؛ رمانی که در واقع یک سه‌گانه بود و انتشارات امیرکبیر آن را به چاپ رساند.

پس از آن گلبو در رشته روزنامه‌گاری دانشگاه تهران شروع به تحصیل کرد و سال‌های بسیاری را در کسوت معلم در دبیرستان‌های تهران به تدریس ادبیات فارسی گذراند.

در آن زمان دو کتاب ماسوله و ابیانه و همچنین کتاب آموزشی رسانه‌های گروهی را تألیف کرد.

او در دهه ۱۳۷۰ و پس از چندین سال فعالیت در عرصه روزنامه‌نگاری شروع به تألیف رمان و به نثر درآوردن آثاری همچون لیلی و مجنون، خسرو و شیرین، هفت پیکر و ویس و رامین نظامی کرد.

فعالیت‌های گلبو در عرصه داستان‌نویسی با این اتفاق‌ها نیز همراه بوده‌است؛ کسب جایزه قلم زرین برای کتاب حکایت روزگار، ترجمه کتاب دو غریب به زبان انگلیسی، اقتباس فیلم شیرین ساخته عباس کیارستمی از کتاب خسرو و شیرین و همچنین فیلم نیمه پنهان تهیمنه میلانی از کتاب بعد از عشق. او همسر پرویز کردوانی است.

کتاب های فریده گلبو

 • جاده کور
 • حکایت روزگار (برندهٔ جایزهٔ قلم زرین)
 • هفت پیکر
 • دو غریب
 • تجربهٔ چهارم
 • خسرو و شیرین، داستانی بر اساس منظومهٔ نظامی گنجوی
 • جادو
 • کنتس سلما
 • بعد از عشق
 • میراث تاجماه
 • توران و تندیس و تن
 • آوای مقدس و دختر خیاط
 • نگاهی به ابیانه
 • ویس و رامین
 • لیلی و مجنون: داستانی براساس منظومهٔ نظامی گنجوی،

 خریداران این کتاب دیگر چه خریدند

مشاهده همه
دیدگاه ها

لطفا دیدگاهتان را بنویسید

ایمیل شما منتشر نخواهد شد

من ربات نیستم *در حال بارگیری کپچا پلاس ...

پرفروش ترین رمان‌های ایرانی در ۵ دهه اخیر

بهترین رمان های ایرانی در 5 دهه اخیر

بهترین رمان های ایرانی در پنجاه سال اخیر و پرفروش ترین های آنها؛ از پرسش هایی است که بسیاری از اهل مطالعه به ویژه دوستداران رمان های ایرانی می خواهند بدانند ، چرا که این مطلب به نوعی ذائقه و سلیقه داستان خوانی جامعه را مشخص میکند و از طرفی پرطرفدارترین رمان های فارسی مشخص می شوند ادبیات و جامعه، هر دو در حال تحرک و تحول هستند و بر هم تاثیر متقابل می‌گذارند؛ نویسنده تحت تاثیر محیط و زمانی است که در آن زندگی می‌کند و …

مشاهده نقد و بررسی این کتاب 869 بازدید بدون دیدگاه