کتاب صوتی باکره و کولی نوشته دیوید هربرت لارنس

مشاهده نقد و بررسی این کتاب

کتاب صوتی باکره و کولی نوشته دیوید هربرت لارنس

کتاب صوتی باکره و کولی خوانشی زیبا با صدای  امیر اردلان داودی از کتابی به همین نام اثر  دیوید هربرت لارنس است.

کتاب باکره و کولی ( The Virgin and The Gipsy) داستانی جالب اثر نویسندهٔ انگلیسی دی اچ لارنس ( D. H. Lawrence ) که در سال ۱۹۲۶ نوشته و در ۱۹۳۰ پس از مرگ نویسنده منتشر شد.

گفته می شود که نویسنده این کتاب را در مدت زمان بسیار کوتاهی نوشته است .

این کتاب پس از مرگ دی. اچ. لارنس پیدا شده و برخی عقیده دارند که کار نویسنده با آن هنوز تمام نشده بوده است.

این داستان در زبان اصلی (انگلیسی) حدود سی هزار کلمه است بنابراین نمی توان گفت رمان است شاید یک نوول باشد.

کتاب که اشاره‌هایی به زندگی خود لارنس و فرارش با زنی متأهل به نام فریدا دارد، دیدگاه‌های نویسنده را دربارهٔ سکسوالیته و اخلاق بازتاب می‌دهد.

داستان کتاب  در روستایی کوچک و در انگلستان رخ می‌دهد.قهرمان داستان، ایوت، دختر منزوی و حساس یک کشیش است که از زندگی ناگزیر خود بیزار است و معنایی فراتر را جستجو می‌کند.

او با جوانی زیبا و کولی آشنا و به سرعت شیفتهٔ او و سبک زندگی متفاوتش می‌شود اما ترس‌های درونی و قراردادهای اجتماعی او را از کنش فعالانه بازمی‌دارد.

تا این که یک حادثهٔ طبیعی به شکلی معجزه‌آسا تمام دنیای او  را زیر و رو می‌کند و پنجره دنیایی  مملو  از شور و شعف را به رویش می‌گشاید.

دیوید هربرت لارنس معروف به دی اچ لارنس David Herbert Lawrence نویسنده، شاعر، نقاش، مقاله‌نویس بریتانیایی و یکی از معتبرترین چهره‌های ادبیات زبان انگلیسی بود.

کتاب صوتی باکره و کولی نوشته دیوید هربرت لارنس


کتاب صوتی باکره و کولی نوشته دیوید هربرت لارنس  به مدت 4:20 و در قالب یک فایل زیپ جمعا به حجم 138 مگابایت آماده دانلود است.


کتاب های مشابه

مشاهده نقد و بررسی این کتاب