کتاب صوتی اگر فردا بیاید نوشته سیدنی شلدون

مشاهده نقد و بررسی این کتاب

کتاب صوتی اگر فردا بیاید اثر ماندگار سیدنی شلدون ، روایت زندگی و اتفاقاتی است که برای زنی جوان به نام ویتنی تریسی پیش می آید .در ابتدای داستان می شنویم که این زن کارمندی موفق در بانک است و به تازگی با جوانی از خانواده ای ثروتمند آشنا شده و درحال تدارک برنامه ازدواج هستند. به عبارت دیگر همه چیز در زندگی خانم تریسی ویتنی خوب است تا اینکه مادرش به خاطر یک کلاهبردار خودکشی میکند و تریسی که برای مراسم تدفین مادر رفته تصمیم میگیرد که شخصا انتقام مادر را بگیرد و ماجراهای پلیسی و جنایی داستان از همین جا شروع میشود

کتاب صوتی اگر فردا بیاید محبوبترین اثر سیدنی شلدون است که فیلم و سریال های زیادی از آن اقتباس شده است.

اگر بخواهیم داستان اگر فردا بیاید را به خوبی معرفی کنیم کافی است این جملات را از کتاب بخوانیم:

آیا می توانید فکر کنید دختری که اصلا نمی داند شطرنج چیست و حتی سرباز را از اسب تشخیص نمی دهد بتواند دو نفر از بزرگترین اساتید شطرنج دنیا را به طور هم زمان شکست داده و پولی حسابی هم به جیب بزند؟!

آیا فکر می کنید همان دختر بتواند بر سر یکی از بزرگترین قماربازهای آمریکا کلاه گذاشته و انتقامی حسابی از مسببین مرگ مادرش بگیرد؟!

اگه به داستان های پلیسی و کلاهبرداری علاقمندید به هیچ وجه این کتاب را از دست ندهید کسانی که شلدون رو می شناسند می دانند که استعدادی بی نظیر در خلق داستانهای نفس گیر داشته و تا کنون هم کسی نتوانسته شبیه او بنویسد!

مشاهده نقد و بررسی این کتاب