کتاب صوتی اژدهای سرخ نوشته توماس هریس

کتاب صوتی اژدهای سرخ نوشته توماس هریس

مشخصات محصول

خلاصه کتاب

کتاب صوتی اژدهای سرخ نوشته توماس هریس اولین اثری نفس گیر از سه‌گانه پلیسی است ، داستانی پلیسی که خوانندگانش را به وجد می‌آورد

تهیه محصول

خرید محصول مجازی
MP3-zip 233 مگابایت
30,000 تومان
پس از خرید محصول فایل برای شما ارسال خواهد شد
خرید پستی محصولامکان خرید پستی این محصول وجود دارد

کتاب صوتی اژدهای سرخ نوشته توماس هریس

مشاهده نقد و بررسی این کتاب

کتاب صوتی اژدهای سرخ Red Dragon داستان پلیسی نوشته توماس هریس اولین اثر از سه‌گانه پلیسی است که در سال ۱۹۸۱ نوشته شده است. توماس هریس در ادامه اژدهای سرخ دو رمان دیگر با عناوین سکوت بره‌ها (۱۹۸۸) و هانیبال (۱۹۹۹) را منتشر کرد.

داستان کتاب صوتی اژدهای سرخ در ابتدا با حضور دو مأمور اف‌بی‌آی آغاز می‌شود. مأمور اف‌بی‌آی جک کرافورد از همکار سابقش ویل گراهام که تبحر خاصی در شناسایی و قاتلین زنجیره‌ای دارد می‌خواهد که در شناسایی و دستگیری یک قاتل زنجیره‌ای و روانی که در طی ۲ ماه ۲ خانواده پنج نفره را در بیرمنگام و آتلانتا قتل‌عام کرده است به او کمک کند.

اما ویل گراهام که تبحر خاصی در شناسایی این گونه مجرمین دارد و آخرین بار پس از شناسایی دکتر هانیبال لکتر آدمخوار، توسط وی مورد شکنجه شدید جسمی قرار گرفته است در ابتدا حاضر به همکار با کرافورد و پایان بازنشستگی خودخواسته نیست ولی در نهایت سرانجام می‌پذیرد و ……

توماس هریس Thomas Harris در اژدهای سرخ علاوه بر نشان دادن جزئیات روانی یک قاتل روان پریش که شخصیت درونی اش به واسطه شیوه زندگی تحمیلی از هم پاشیده است، به خوبی خواننده را با جزئیات یک پرونده پلیسی – روانی درگیر می‌کند.

از طرفی خواننده با تک تک عناصر موجود در داستان آشنا شده و به خوبی توسط نویسنده به درون مایه‌های شخصیتی، خانوادگی و اجتماعی آنها سفر می‌کند، به طوری که در پایان خواننده احساس می‌کند تک تک افراد و شخصیت های داستان را می‌شناسد و در تک تک مکانهای داستان حضور فیزیکی داشته است.

بر خلاف کتاب سکوت بره‌ها که بیشتر جنبه‌های روان شناسانه مورد نظر هریس بوده در اژدهای سرخ خواننده به یک میزان خود را درگیر جنبه‌های پلیسی و روانی داستان می‌بیند. اژدهای سرخ چندین نقطه اوج دارد که هریک در فصل خود مسیر داستان را به سمت مشخصش هدایت می‌کند.

رمان اژدهای سرخ سال ۸۸ با ترجمه سهیل صفاری و توسط نشر دایره وارد بازار کتاب ایران شد.

داستان پلیسی اژدهای سرخ نوشته توماس هریس

داستان پلیسی اژدهای سرخ 

کتاب صوتی اژدهای سرخ نوشته توماس هریس به مدت 17 ساعت آماده دانلود است

 خریداران این کتاب دیگر چه خریدند

مشاهده همه
دیدگاه ها

لطفا دیدگاهتان را بنویسید

ایمیل شما منتشر نخواهد شد

من ربات نیستم *در حال بارگیری کپچا پلاس ...

آشنایی با رمان های مشهور جهان ، بهترین رمان های جهان

آشنایی با رمان های مشهور جهان

هر ساله سازمان ها و مراکز مرتبط با کتاب و ادبیات در جهان لیستی از رمان های مشهور جهان را در قالب لیست های با عنوان ده کتاب برتر، صدکتاب برتر و یا هزار کتاب برتر ادبیات جهان را منتشر میکنند، در این نوشته برای آشنایی با رمان های مشهور جهان، بهترین رمان های جهان را به همراهان گرامی سلام صدا معرفی کرده ایم. اگر علاقمند به خواندن بهترین رمان های کوتاه هستید میتوانید نوشته معرفی بهترین رمان های کلاسیک زیر 200 صفحه را مطالعه بفرمایید. برای …

مشاهده نقد و بررسی این کتاب 5078 بازدید بدون دیدگاه