کتاب صوتی امی کودک کهکشانی جلد دوم امی بازمیگردد

مشاهده نقد و بررسی این کتاب

کتاب صوتی امی کودک کهکشانی جلد دوم  امی باز میگردد نوشته انریکه باریوسAmi, Child of the Stars  by Enrique Barrios  داستانی بسیار شیرین و آموزنده‌ای برای انسان‌هایی که میزان “عشق” آنها هنوز به درجه ای نرسیده که بتوانند باورش کنند تا درک مطلب برایشان راحت تر باشد…

یادداشتی از طرف مترجم های (اسپانیایی به انگلیسی) بر کتاب صوتی امی کودک کهکشانی جلد دوم  امی باز میگردد

این کتاب برخلاف جلد اول این سری کتاب ها، (که به راحتی در اینترنت در دسترس قرار داشت)، به زبان انگلیسی در دسترس نیست. ما بر این باوریم که پیام عشقی که “امی” و دیگر فرا زمینی ها سعی در انتقال آن به بشریت دارند، برای این جهان بسیار مهم است، بویژه در دوران مدرن امروز که مشکلات گوناگون نظیر بحران های زیست محیطی، نابودی گونه­ ها، بحران انرژی، فقر گسترده، جنگ و بی عدالتی، جهان ما را در بر گرفته.

جهان ما در مرض خطر است، چه بخواهیم این را اعتراف کنیم، چه نخواهیم و به همین خاطر به منظور اشاعه عشق و هماهنگی در کسانی که چشمی برای دیدن دارند، این مسئولیت را بر عهده گرفتیم تا این کتاب را (به انگلیسی) ترجمه کنیم و در دسترس آنها که به خواندنش اهمیت می دهند، قرار دهیم.

امیدوارم که هر اشتباهی در ترجمه رخ داده را ببخشید، چون ما مترجم های حرفه ای نیستیم. همچنین امیدوارم که نویسنده بتواند به خاطر ترجمه و انتشار این کتاب، ما را ببخشد. ما قصد نداریم به شرکت انتشاراتی این کتاب ضرری برسانیم. اگر امکانش را دارید، کتاب اصلی را نیز خریداری کنید و اگر از این کتاب خوش تان آمد، لطفاً آن را به کسانی که فکر می کنید از آن بهره مند می شوند، نیز بدهید.

فهرست مطالب کتاب صوتی امی کودک کهکشانی جلد دوم امی بازمیگردد:

پیشگفتار: خاطرات “امی”

فصل اول: تردید

فصل دوم: در میان سنگ ها

فصل سوم: دیدار

فصل چهارم: رقص کهکشان

فصل پنجم: عیب اصلی

فصل ششم: مأموریت

فصل هفتم: کاپیتان

فصل هشتم: غار

فصل نهم: سفری به “کیا”

فصل دهم: استاد خورشیدی

فصل یازدهم: “کراتو” و “تری”

فصل دوازدهم: تا دیدار بعد از “کیا”

فصل سیزدهم: “کالیبور”

فصل چهاردهم: طومار و دو امکان

فصل پانزدهم: عروسک کهکشان

فصل شانزدهم: والدین “امی”

فصل هفدهم: شورش

فصل هجدهم: سلاح های گرانقیمت

بخش آخر

جلد دوم کتاب صوتی امی کودک کهکشانی با عنوان امی بازمیگردد را به مدت6 ساعت و در یک فایل زیپ به حجم 84 مگابایت دانلود فرمایید.

در حال آپلود

مشاهده نقد و بررسی این کتاب