کتاب صوتی از آن سوی آینه نوشته تکین حمزه لو

مشاهده نقد و بررسی این کتاب

کتاب صوتی از آن سوی آینه نوشته تکین حمزه لو داستانی جذاب و شنیدنی از زندگی و اتفاقات قهرمانانی از جنس مردم  که با نثری گیرا و دلنشین روایت شده است.

تکین حمزه لو دارای هنری است که برای عموم مردم اهلِ کتاب جذاب است و آن دیدن و نوشتن از مردمانی از جنس اکثریت، با صبح و شب‏‌هایی مانند هر روز است که در عین سادگی، نوشته‏‌هایش گیرا است و خواننده‏‌اش را با افکار و عقاید و دلمشغولی‏‌های قهرمانانِ کتابش همراه می‌سازد.

شاید چند سال دیگر رُمان‏‌خوان‌های ما دیگر حوصله شنیدن از عشق‏‌های اسطوره‏‌ای ـ و خارج از دسترس ـ و معشوق‏ه‌ای بی‏‌عیب و نقص را نداشته باشند ولی باید قبول کنیم که دیدنِ سادگی‏‌های زندگی و سپس به تحریر در آوردنِ آن به طوری که شبیه به یک دفترچه خاطراتِ شخصی نگردد، ساده نیست.

کتاب صوتی از آن سوی آینه نوشته تکین حمزه لو برای نویسنده‏‌اش یک تجربه جدید هم دارد و آن ابزاری است که در روایت و بیان قصه‏‌اش به کاربرده، ابزاری که در پایان کتاب برای شما هم جذاب به نظر می‏‌آید. پس باز هم تاکید می‏‌کنم که خوانندگانِ نکته‏‌بین ما، تجربه کوچک بالا را بیازمایند… نتیجه‏‌اش خوب خواهد بود: از روزمره گفتن‏‌ها آسان نیست!

زندگی و آثار تکین حمزه لو نویسنده کتاب از آن سوی آئینه

در باره نویسنده کتاب صوتی از آن سوی آینه  :

بانو تکین حمزه لو متولد فروردین سال 1356 در تهران و در رشته مهندس کامپیوتر نرم افزار فارغ التحصیل شده است.

مادرش خانم شهناز مجیدی از مترجمان شناخته شده هستند و ورود به دنیای نویسندگی هم از ویراستای کارهای ترجمه شده مادرش شروع شد.

رمان افسون سبز در سال 1380 بعنوان اولین اثر خانم حمزه لو به چاپ رسید که مورد توجه علاقمندان رمان های عامه پسند قرار گرفته و تا کنون به چاپ بیستم هم رسیده است که از معدود رمان های ایرانی است که بعنوان اولین اثر نویسنده به چاپ بیستم رسیده است

دومین اثر حمزه‌لو که نام او را به عنوان یک نویسنده جوان برسر زبان‌ها انداخت، رمان محبوب مهر و مهتاب بود که نویسنده زمان زیادی را صرف مطالعه و بررسی شرایط زندگی قهرمان قصه اش کرد.

سبک آثار بانو تکین حمزه لو رئالیسم و نوشتارش بسیار ساده و روان و به دور از هرگونه پیچیدگی است و محتوی آثارش  طرح دغدغه‌های اجتماعی با دورنمایه عاشقانه است.

زندگی و آثار تکین حمزه لو نویسنده جوان ایرانی

آثار خانم تکین حمزه لو نویسنده کتاب صوتی بعد از او :کانال سلام صدابرای شنیدن آنلاین کتاب های صوتی به کانال تلگرام سلام صدا مراجعه فرمایید.اینستاگرام کتاب های صوتی سلام صدا

برای دیدن توضیحات و مشخصات کتاب های صوتی به اینستاگرام سلام صدا مراجعه فرمایید.

 

مشاهده نقد و بررسی این کتاب