کتاب صوتی آنگاه که عشق می میرد

کتاب صوتی آنگاه که عشق می میرد اثر دانیل استیل

مشخصات محصول

خلاصه کتاب

 شنیدن کتاب صوتی آنگاه که عشق می میرد اثر نویسنده معاصر آمریکایی دانیل استیل را به علاقمندان آثار عاشقانه و اجتماعی و خانوادگی توصیه می کنیم چرا که از مطالب آن سیر نخواهید شد

تهیه محصول

خرید محصول مجازی
MP3-ZIP 88 مگابایت
20,000 تومان

قبل از خرید بخش هایی از کتاب را بشنوید

پس از خرید محصول فایل برای شما ارسال خواهد شد

کتاب صوتی آنگاه که عشق می میرد

کتاب صوتی آنگاه که عشق می میرد نوشته رمانی اجتماعی و عاشقانه به قلم مشهور آمریکایی دانیل استیل

از مقدمه قدیر گلکاریان مترجم محترم کتاب صوتی آنگاه که عشق می میرد

بعد از انقلاب صنعتی که چهره زندگی انسان لااقل در بیش از نیمی از دنیا تغییر کرد و در این راستا بیشتر سردمداران و زمامداران و با صاحبان زر و زور ، بشر را تنها در رسیدن به اهداف اقتصادی تعریف کردند، شخصیت و حیثیت و حتی فضائل و خصایص نیکری آن را لوث کرده و در این میان فرهنگ غلطی که حاکم زندگی انسان گردید او را از راه به بیراهه و از سپیدی به پلیدی و از خوبهای نیکو به رذایل پست سوق داد.

بعد از تغییر چهره استعمار که نام نئو کلينياليزم Neocolonialism را به دنبال کشید، تنها استعمار فکری و فرهنگی مدنظر قرار گرفت. اکنون دیگر جهان از بابت سلاحهای مخرب و ویرانگر و یا به اصطلاح بالستیک و هسته ای در معرض خطر نابودی نبود، بلکه سلاحی مهیب تر و بسی زیانبارتر چون آزادی جنسی  او و ارزشهایش را مورد تهدید قرار میدهد.

امروزه هزاران مكاتب كذایی چون  بیتلیسم Beatles ،  پانکییسم Punkie،  هیپیسم hippie و … که چون قارچ سر از مهد تمدن بیرون می آورند بشریت و زندگی آینده انسانی را تحت مخاطره قرار می دهند.

ماحصل این فرهنگها چیزی نیست، جز انتحار، سردرگمی روی آوردن به مواد افیونی و خطرناکتر از آن ماده ای به نام LSD و امراض خطرناکتری چون ایدز و… که امروزه جوامع غربی و حتی کشورهای در حال توسعه و جهان سوم را آلوده کرده است.

زندگی و آثار دانیل استیل

خانم دانیل استیل نویسنده معاصر آمریکایی که خود در تمدن غربی پرورش یافته و در محیطی ملموس زندگی می کند، ندای وجدان را شنیده و ناقوس خطر را به صدا در می آورد.

او در حقیقت در کنار بررسی و کنکاش مسایل عاطفی و اجتماعی که بعد نیکوی زندگی را در جوامع غربی روشن می سازد و مژده می دهد که هنوز انسانیت، عاطفه، شفقت و صداقت از بین نرفته، از معضلات مختلف آن دیار نیز سخن می گوید. او در این اثر خود به نام

آنگاه که عشق می میرد موضوع آزادی جنسی و عارضه های آن را مورد بررسی قرار می دهد و در حالیکه آن را در سطر سطر رمانش مورد سرزنش و مذمت قرار می دهد ، وجود صداقت، مهربانی و فداکاری را که ضامن بقای زندگی انسان است به ثبوت می رساند.

در حقیقت کتاب صوتی آنگاه که عشق می میرد رمانی ارزنده  است که قالب، تربیتی، اخلاقی دارد و در اثنای طرح داستان و سرگذشت انسانها و مسایل اجتماعی را مورد تفسیر و تفحص قرار می دهد.

 شنیدن کتاب صوتی آنگاه که عشق می میرد را به علاقمندان آثار عاشقانه و اجتماعی و خانوادگی توصیه می کنیم چرا که  از مطالب آن سیر نخواهید شد و به دیگران نیز پیشنهاد خواهید نمود .

کتاب صوتی آنگاه که عشق می میرد به مدت 7 فایل صوتی و در یک فایل زیپ به حجم 88 مگابایت آماده دانلود است.

 

دانلود کتاب صوتی سفر عشق نوشته دانیل‌ استیل

کتاب صوتی سفر عشق نوشته دانیل‌ استیل به مدت 14 ساعت

 

 

 خریداران این کتاب دیگر چه خریدند

مشاهده همه

 دیگر کتاب های ناشر : سلام صدا

مشاهده همه
دیدگاه ها

دیدگاه کاربران در مورد

بهترین نویسندگان زن ایران

من ربات نیستم *در حال بارگیری کپچا پلاس ...