مجموعه کتاب های صوتی آثار ویکتور هوگو

مشاهده نقد و بررسی این کتاب

مجموعه کتاب های صوتی آثار ویکتور هوگو نویسنده شهیر فرانسوی با بیش از 100 ساعت فایل صوتی از رمان های مشهوری مانند بینوایان، پکوپن زیبا ، کارگران و دریا ، گوژپشت نتردام ، آخرین روز یک محکوم ، مردی که میخندد و تاریخ یک جنایت

ویکتور هوگو خالق آثار برجسته فراوانی است که اکثرا در زمره بهترین آثار کلاسیک ادبیات جهان قرار دارند به همین علت گروه فرهنگی سلام صدا برآن شد تا مجموعه ارزشمندی از کتب صوتی آثار این نویسنده مشهور جهان را تهیه و جمع آوری نموده و به صورت پکیج در دسترس علاقمندان به رمان های کلاسیک قرار دهد.

در باره ویکتور هوگو و آثارش

نام کاملش ویکتور ماری هوگو Victor Marie Hugo است و در 26 فوریه 1802 در پاریس متولد شده است. ویکتور هوگو شاعر، داستان نویس و نمایشنامه نویس  برجسته قرن نوزده و بنیانگذار سبک رمانتیسم در ادبیات بود هر چند که در سراسر زندگیش بعنوان سیاستمداری تاثیر گذار در جامعه حضور داشته و به دلیل عقاید آزادیخواهانه و سوسیالیستی و حمایت از طبقات محروم جامعه نوزده سال را از عمرش را در جزیره مانش در تبعید زندگی کرد.

آثار این نویسنده در سراسر جهان شناخته شده است و از معدود نویسندگانی است که جامعه ادبی در زمان حیاتش و در سن هشتاد سالگی از او تقدیر کرده و بعنوان قهرمان ملی فرانسه شناخته شد.

این نویسنده و شاعر فرانسوی سرانجام در سال 1885 یعنی در سن 83 سالگی درگذشت و  با بدرقه جمعیتی دو میلیون نفری که در مراسم خاکسپاریش شرکت کرده بودند در شهر پاریس به خاک سپرده شد.

کتاب صوتی گوژپشت نتردام نوشته ویکتور هوگو

معرفی آثار موجود در مجموعه کتاب های صوتی آثار ویکتور هوگو

1- کتاب آخرین روز یک محکوم:

موضوع این کتاب صوتی به مدت 4 ساعت ، روایت زندگی محکومی به اعدامی است که در لحظه اجرای حکم درخواست عفو میکند. مدت

2- کتاب بینوایان:

یکی از بهترین و به یاد ماندنی ترین رمان های ویکتور هوگو ، رمان بینوایان است که بسیاری از مردم جهان با شخصیت های آن مانند  “ژان والژان” و “کوزت” خاطره دارند. نگارش این کتاب 17 سال  طول کشید و درون مایه ای اجتماعی و عاطفی داشته و مانند سایر هوگو گوشه چشمی به انقلاب فرانسه دارد. . مدت فایل های صوتی بینوایان 12ساعت است.

3- کتاب صوتی پکوپن زیبا:

این کتاب صوتی به مدت 8 ساعت درونمایه ای سیاسی اجتماعی داشته و درباره ی مظالم اربابان سفید پوست سن دومینیگ و نافرمانی سیاهان نسبت به آنان است.

کتاب صوتی پکوپن زیبا نوشته ویکتور هوگو

4- کتاب تاریخ یک جنایت:

این کتاب بر اساس خاطرات و فعالیت های سیاسی ویکتور هوگو و در مورد جنگ های داخلی و درگیرهای زمان انقلاب نگاشته شده و طی روایت داستان، اوضاع و احوال کشور فرانسه را در قرن نوزده بیان می کند. مدت زمان این کتاب صوتی 20 ساعت است.

5- کتاب کارگران دریا:

یکی دیگر از کتاب های صوتی این پکیج رمان کارگران دریا است که داستان عجیب کشتی غرق شده و تعیین دختری بعنوان جایزه برای نجات دهنده کشتی ، در این رمان روایت شده است.

6- کتاب صوتی گوژپشت نتردام:

بعد از رمان درخشان بینوایان ، کتاب گوژپشت نتردام  Notre-Dame de Paris  موجب شهرت ویکتور هوگو شد. داستان این کتاب نمونه ی دیگری از افسانه دیو و دلبر است اما گفته میشود هدف هوگو از نوشتن این کتاب ، نجات اثر تاریخیو باشکوه کلیسای نتردام در قلب پاریس بوده است و البته که موفق شده است.

مدت زمان این فایل 16 ساعت است.

کتاب صوتی گوژپشت نتردام نوشته ویکتور هوگو

7- کتاب صوتی مردی که می خندد: یکی دیگر از آثار مجموعه کتاب های صوتی آثار ویکتور هوگو ، کتاب مردی که می خندد است که داستان مردی است که به دلیل زخمی که بر چهره داشت چهره ی او به گونه ای شده بود که انگار دائم دارد می خندد. مدت زمان این فایل 16 ساعت است.

در مجموعه کتاب های صوتی آثار ویکتور هوگو شامل آثار فوق به همراه نمایش رادیویی بینوایان و هرنانی به دو طریق در دسترس علاقمندان قرار خواهد گرفت:

  • در صورتیکه علاقمند هستید که مجموعه را بر روی DVD دریافت نمایید میتوانید از طریق لینک زیر نسبت به خرید پستی اقدام کنید.
  • با خرید این محصول در همین صفحه ، میتوانید فایل صوتی مجموعه را آنلاین دانلود نمایید.

در دست تولید

مشاهده نقد و بررسی این کتاب