دانلود کتاب صوتی سقوط نوشته آلبر کامو

مشاهده نقد و بررسی این کتاب

کتاب صوتی سقوط نوشته آلبر کامو  Alber Camus با نام اصلی The Fall داستانی فلسفی  به مدت چهار ساعت و با فرمت MP3 در یک فایل زیپ به حجم 109 مگابایت آماده دانلود است.

با وجود همه آثار آلبر کامو، نویسندگان بزرگی مانند ژان پل سارتر و حتی بسیاری از منتقدان ادبی، کتاب سقوط را برتر از دیگر آثار کامو می دانند.

در کتاب صوتی سقوط نوشته ای فلسفی را خواهید شنید که علیرغم کوتاه بودن داستان ، توانسته است معنا و مفهوم عمیق فلسفی خود را منتقل کند. در طول شنیدن رمان، دقت نظر و تلاشی که کامو در خلق این اثر به کار برده است به خوبی محسوس است.

آلبر کامو با این کتاب صوتی،  انسان را به سقوط اندیشه و مرز پالایش روح می‌رساند به شرطی که شنونده به انگیزه پیشرفت و آگاهی این کتاب را با دل و جان بشنود. این رمان از معدود رمان‌هایی است که بارها و بارها خواندنش توصیه می‌شود چرا که آدمی را به سطح هوشیاری فراتری می‌رساند و این هوشیاری از نقطه‌ای سرچشمه می‌گیرد که انگیزش فرهنگی مورد دفاعی در اجتماع پیدا خواهد کرد. در  کتاب صوتی سقوط داستان به صورت روایی و از زبان دوم شخص بیان میشود. ژان باتیست کلمانس روایتگر داستان که قبلا قاضی بوده و اینک بازنشسته شده ضمن بیان داستان زندگی خود ، دیدگاهها و تجربیات خود را در خصوص مسئولیت ، زندگی و اجتماع بیان میکند.

نمونه ای از کتاب:

شما علاقمندان به آثار فلسفی میتوانید کتاب صوتی سقوط به مدت 4:15 و در یک فایل با فرما زیپ به حجم 109 مگابایت را در ادامه دانلود کنید.

مشاهده نقد و بررسی این کتاب