کتاب صوتی سفرنامه برادران امیدوار اولین جهانگردان ایرانی

مشاهده نقد و بررسی این کتاب

شنیدن سفرنامه‌ ها ،ما را به دنیایی جدید که تا به حال ندیده ایم آشنا می کنند و با شنیدن ماجراهای شگفت انگیز این سفرنامه ها ، تجاربی که به دست آوردنشان سال ها طول می کشد، کسب می کنیم. ممکن است که تا به حال سفرنامه نشنیده و یا خوانده باشید و ما کتاب صوتی ویژه‌ای به شما پیشنهاد دهیم که شنیدن و خواندنش برای هر کسی توصیه می‌شود: کتاب صوتی سفرنامه برادران امیدوار اولین جهانگردان ایرانی ناشر جمهوری

این کتاب خلاصه ای از ده سال سفر دو برادر (عیسی و عبدالله امیدوار) به به دور دنیا است که به عنوان اولین جهانگردان ایرانی با تحمل سختی ها و مشقت های سفر ،بسیاری از نقاط دنیا را با چشم خود دیدند

برادران امیدوار سفر پژوهشی خود را در سال ۱۳۳۳ شروع کرده و راه خود را به همه قاره ها و گوشه کنارهای این کره خاکی پیدا کردند.

آنچه شنیدن کتاب صوتی سفرنامه برادران امیدوار را منحصر به فرد می کند، اتفاقات جذابی است که طی ۱۰ سال سفر برای این دو برادر اتفاق افتاده است.

فری پر از خطر و ماجراجویی، با هدف اصلی آشنایی با قبایل و انسانهایی که هنوز به شکل بدوی زندگی می کردند داستان ها و اتفاقاتی که در  سفرنامه برادران امیدوار خواهید شنید، شور زندگی و گشتن به دور دنیا را در درونتان زنده کرده و البته اطلاعات خوبی از کشورهای مختلف دنیا خواهد داد.

دانلود کتاب صوتی سفرنامه برادران امیدوار - نقشه مسیر سفر
نقشه مسیر سفر
دانلود کتاب صوتی سفرنامه برادران امیدوار 3
دانلود کتاب صوتی سفرنامه برادران امیدوار 2

کتاب صوتی سفرنامه برادران امیدوار با صدای خانم لاله آذر نیا به مدت 29 ساعت و 20 دقیقه و 50 فایل mp3 در قالب یک فایل زیپ به حجم 394 مگابایت آماده دانلود است.

مشاهده نقد و بررسی این کتاب