کتاب صوتی دلباختگان‌ س‍رگ‍ذش‍ت‌ روب‍رت‌ ش‍وم‍ان‌ آه‍ن‍گ‍س‍از آل‍م‍ان‍ی‌ و ه‍م‍س‍رش کلارا نوشته: الیزابت کایل

دانلود کتاب صوتی دلباختگان‌ س‍رگ‍ذش‍ت‌ روب‍رت‌ ش‍وم‍ان‌ آه‍ن‍گ‍س‍از آل‍م‍ان‍ی‌ و ه‍م‍س‍رش کلارا نوشته: الیزابت کایل

مشخصات محصول

خلاصه کتاب

کتاب صوتی رمان گونه دلباختگان سرگذشت روبرت شومان آهنگساز آلمانی و همسر هنرمندش کلارا شومان است. بدون تردید علاقه مندان به موسیقی از این کتاب لذت بیشتری می برند ولی حتی اگر تاکنون با دنیای موسیقی آشنا نبوده اید نیز می توانید فضای عاشقانه حاکم بر روایت را احساس کنند.

تهیه محصول

خرید محصول مجازی
MP3-zip 300Mb
50,000 تومان

قبل از خرید بخش هایی از کتاب را بشنوید

پس از خرید محصول فایل برای شما ارسال خواهد شد

کتاب صوتی دلباختگان‌ س‍رگ‍ذش‍ت‌ روب‍رت‌ ش‍وم‍ان‌ آه‍ن‍گ‍س‍از آل‍م‍ان‍ی‌ و ه‍م‍س‍رش کلارا نوشته: الیزابت کایل

مشاهده نقد و بررسی این کتاب

کتاب صوتی دلباختگان‌ س‍رگ‍ذش‍ت‌ روب‍رت‌ ش‍وم‍ان‌ آه‍ن‍گ‍س‍از آل‍م‍ان‍ی‌ و ه‍م‍س‍رش کلارا نوشته: الیزابت کایل Elisabeth Kyle مترجم: علی‌اصغر بهرام‌بیگی

عنوان اصلی کتاب:  The Beloveds, The story of German composer Robert Schumann and his artist wife Clara

اسکناس 100 مارکی با تصویر کلارا شومان
اسکناس 100 مارکی با تصویر کلارا شومان

کتاب صوتی دلباختگان‌ در برگیرنده سرگذشت روبرت شومان آهنگساز آلمانی و همسر هنرمندش کلارا است. زندگی عاشقانه یک هرمند آلمانی که موجب خلق آثار موسیقی خارق العاده ای شده است، دستمایه اصلی این کتاب است.

شومان در سال1810 در آلمان به دنیا آمد و در سی سالگی با کلارای 21 ساله ازدواج کرد. آشنایی این دو به سال های قبل بر می گردد.

در کتاب صوتی دلباختگان‌ با کلارا برجسته ترین پیانیست آلمان و جهان آشنا می شویم که از 5 سالگی پیانو می نواخت. این دختر زیباروی هنرمند هوش از سر روبرت جوان ربوده بود ولی این عشق زمینی نبود. این دو عشقی آسمانی را تجربه می کردند ولی روزگار آزمونی سخت و جانفرسا رابرای این دو دلباخته در نظر گرفته است.

عشق آسمانی تبدیل به یک مثلث عشقی نابرابر شد که با ورود “یوهانس برامس” آهنگساز اسطوره ای آلمان شکل می گیرد.

یوهانس چهار سال از کلارا کوچکتر است و می تواند رقیبی جدی برای روبرت شومان باشد. آیا این عشق جانکاه به کجا می رسد؟ آیا کلارا حضور آهنگساز جوان اسطوره ای را نادیده می گیرد؟

با اضافه کردن محصول به سبد خرید ؛ لینک دانلود کتاب صوتی دلباختگان‌ اثر الیزابت کایل به مدت 20 ساعت و در یک فایل زیپ به حجم 300 مگابایت در دسترس علاقمندان قرار میگیرد

کتاب صوتی دلباختگان‌ نوشته الیزابت کایل

 خریداران این کتاب دیگر چه خریدند

مشاهده همه
دیدگاه ها

لطفا دیدگاهتان را بنویسید

ایمیل شما منتشر نخواهد شد

من ربات نیستم *در حال بارگیری کپچا پلاس ...

کتاب صوتی دلباختگان‌ نوشته الیزابت کایل

کتاب صوتی دلباختگان‌ : سرگذشت روبرت شومان و کلارا

کتاب صوتی دلباختگان‌ خوانشی از نوشته الیزابت کایل Elisabeth Kyle  اثری جذاب از زندگی واقعی است که مخاطب را با عشقی آتشین همراه می کند عشقی عمیق بین دو دلداده که شاید یک مثلث عشقی عذاب آور باشد! رمان دلباختگا ن‌عاشقانه ای تاثیرگذار است که شنونده را به طرز هنرمندانه ای با اعجاز موسیقی به دوران رنسانس، باروک و …. می برد. کتاب صوتی دلباختگان‌ با کتاب صوتی رمان گونه دلباختگان سرگذشت روبرت شومان آهنگساز آلمانی و همسر هنرمندش کلارا شومان را بشنوید. بدون تردید علاقه مندان …

مشاهده نقد و بررسی این کتاب 7643 بازدید بدون دیدگاه