کتاب صوتی دلباختگان‌ س‍رگ‍ذش‍ت‌ روب‍رت‌ ش‍وم‍ان‌ آه‍ن‍گ‍س‍از آل‍م‍ان‍ی‌ و ه‍م‍س‍رش کلارا نوشته: الیزابت کایل

مشاهده نقد و بررسی این کتاب

کتاب صوتی دلباختگان‌ س‍رگ‍ذش‍ت‌ روب‍رت‌ ش‍وم‍ان‌ آه‍ن‍گ‍س‍از آل‍م‍ان‍ی‌ و ه‍م‍س‍رش کلارا نوشته: الیزابت کایل Elisabeth Kyle مترجم: علی‌اصغر بهرام‌بیگی

عنوان اصلی کتاب:  The Beloveds, The story of German composer Robert Schumann and his artist wife Clara

اسکناس 100 مارکی با تصویر کلارا شومان

اسکناس 100 مارکی با تصویر کلارا شومان

کتاب صوتی دلباختگان‌ در برگیرنده سرگذشت روبرت شومان آهنگساز آلمانی و همسر هنرمندش کلارا است. زندگی عاشقانه یک هرمند آلمانی که موجب خلق آثار موسیقی خارق العاده ای شده است، دستمایه اصلی این تاب است. شومان در سال1810 در آلمان به دنیا آمد و در سی سالگی با کلارای 21 ساله ازدواج کرد. آشنایی این دو به سال های قبل بر می گردد.

در کتاب صوتی دلباختگان‌ با کلارا برجسته ترین پیانیست آلمان و جهان آشنا می شویم که از 5 سالگی پیانو می نواخت. این دختر زیباروی هنرمند هوش از سر روبرت جوان ربوده بود ولی این شعق زمینی نبود. این دو عشقی آسمانی را تجربه می کردند ولی روزگار آزمونی سخت و جانفرسا رابرای این دو دلباخته در نظر گرفته است.

عشق آسمانی تبدیل به یک مثلث عشقی نابرابر شد که با ورود “یوهانس برامس” آهنگساز اسطوره ای آلمان شکل می گیرد. یوهانس چهار سال از کلارا کوچکتر است و می تواند رقیبی جدی برای روبرت شومان باشد. آیا این عشق جانکاه به کجا می رسد؟ آیا کلارا حضور آهنگساز جوان اسطوره ای را نادیده می گیرد؟

با اضافه کردن محصول به سبد خرید ؛ لینک دانلود کتاب صوتی دلباختگان‌ اثر الیزابت کایل به مدت 20 ساعت و در یک فایل زیپ به حجم 300 مگابایت در دسترس علاقمندان قرار میگیرد

کتاب صوتی دلباختگان‌ نوشته الیزابت کایل

مشاهده نقد و بررسی این کتاب