دانلود نمایش رادیوئی قتل در استایلز نوشته آگاتا کریستی

مشاهده نقد و بررسی این کتاب

دانلود رایگان نمایش پلیسی قتل در استایلز نوشته آگاتا کریستی به مدت 4 ساعت

دانلود رایگان نمایش پلیسی قتل در استایلز نوشته آگاتا کریستی

داستان نمایش پلیسی قتل در استایلز از زبان هِستینگز بیان می شود :

«دوست کارآگاهم کِرِتین مرا به مهمانسرای اِستایلز دعوت کرد و گفت که یکی از افراد اینجا قاتل است و به زودی قتلی در اینجا اتفاق می افتد».

… بعد از مدتی خانم فرانکلین به شکل مرموزی جان سپرد و طی تحقیقات قانونی اعلام شد که او با استفاده از سم لوبیای کالابار خود کشی کرده است.

البته کرتین عقیده داشت که مرگ خانم فرانکلین خودکشی نیست، بلکه قتل است.

در روزهای بعد نورتون به من گفت که من از موضوعی باخبر هستم که با مرگ خانم فرانکلین ارتباط دارد. من به او پیشنهاد کردم که با کرتین مشورت کند.

درهمان حال بُید اعلام کرد که می خواهد از استایلز برود. بعد هم جسد نورتون را در اتاقش پیدا کردم. من موضوع را به کرتین گفتم و او این مرگ را نیز قتل ارزیابی کرد. آنگاه من که از همه ی این ماجراها گیج شده بودم، از اتاق کرتین خارج شدم.»

مختصری درباره آگاتا کریستی نویسنده ی نمایش پلیسی قتل در استایلز :

آگاتا کریستی، Dame Agatha Christie    (متولد ۱۸۹۰ – درگذشت ۱۹۷۶) نویسنده انگلیسی داستان‌های جنایی و ادبیات کارآگاهی بود.

کریستی، اولین نویسنده‌ای است که کتاب‌هایش بیشترین ترجمه را به زبان‌های مختلف دنیا داشته‌است. او با نام مستعار مِری وستماکوت داستان‌های عاشقانه و رمانتیک نیز نوشته‌ است، ولی شهرت اصلی اش به خاطر ۶۶ رمان جنایی اوست.

داستان‌های آگاتا کریستی، به خصوص آن دسته که دربارهٔ ماجراهای کارآگاه هرکول پوآرو یا خانم مارپل هستند، نه تنها لقب «ملکه جنایت» را برای او به ارمغان آوردند، بلکه وی را به‌عنوان یکی از مهم‌ترین و مبتکرترین نویسندگانی که در راه توسعه و تکامل داستان‌های جنایی کوشیده‌اند، نیز معرفی و مطرح کرد.

برای دانلود رایگان نمایش پلیسی قتل در استایلز نوشته آگاتا کریستی کافی است محصول را به سبد خرید خود اضافه کنید

 

دانلود رایگان نمایش پلیسی قتل در استایلز از سری داستان های ملکه جنایت آگاتا کریستی

در مورد زندگی و آثار آگاتا کریستی بیشتر بخوانید

مشاهده نقد و بررسی این کتاب