دانلود رایگان کتاب صوتی پله پله تا ملاقات خدا اثر استاد عبدالحسین زرین‌کوب

مشاهده نقد و بررسی این کتاب

دانلود کتاب صوتی پله پله تا ملاقات خدا اثر استاد عبدالحسین زرین‌کوب

دانلود کتاب صوتی پله پله تا ملاقات خدا خوانشی  از کتاب زیبای مولاناشناسی دکتر عبدالحسین زرین‌کوب

استاد عبدالحسین زرین‌کوب کتاب صوتی پله پله تا ملاقات خدا با قلم جادویی خود با خلق نثری شیوا و جذاب ، زندگینامه و سرگدشت عجیب مولوی و شمس را با بررسی شرایط و وضعیت سیاسی اجتماعی آن دوران بیان کرده است و در ادامه افکار و دیدگاه ها و سلوک مولانا را با استفاده از اشعار مثنوی با بیانی ساده و غیر فنی در اختیار علاقمندان قرار داده است.

عموم علاقمندان به تاریخ ایران، عبدالحسین زرین‌کوب را استاد و پژوهشگری بی نظیر در تاریخ ایران با کتاب هایی مانند دوقرن سکوت و  روزگاران میشناسند اما نوشتن کتاب پله پله تا ملاقات خدا به درخواست مریدان و دانشجویانش ، نشانگر مطالعات وسیع و تسلط و آگاهی استاد در عرفان و تصوف و فلسفه و ادبیات است.

دكتر زرين‌كوب يكي از معدود شخصيت‌های جامع ‌الاطراف جامعه علمی و دانشگاهی معاصر ایران است.

ماندگارترین خاطراتم از سال هائی که در دانشکده فنی دانشگاه تهران مشغول به تحصیل بودم ، حضور در کلاس های استاد زرینکوب در دانشکده ادبیات بود که با کلام شیرین و شیوا ، آنچنان مطالب مختلف ادبیات و تاریخ و فلسفه را با دانشجویانش در میان می گذاشت که در عمق جان آنها نفوذ میکرد.

به علاقمندان عرفان و ادبیات و خصوصا دوستداران مولانا شنیدن کتاب صوتی پله پله تا ملاقات خدا اثر استاد عبدالحسین زرین‌کوب را شدیدا توصیه میکنم.

مشاهده نقد و بررسی این کتاب