خانه / درباره ما

درباره ما

درباره سلام صدا (hiword)

سلام صدا یک پایگاه دانلود و فروش آنلاین فایل است.

اولویت فعالیت سلام صدا توليد ، تولید ، ویرایش و انتشار كتاب صوتی است.

هدف از فعالیت این پایگاه ترویج فرهنگ مطالعه و کتابخوانی در کشور است و البته در این راه به کمبود وقت و مشغله های علاقمندان توجه کرده و سعی دارد با استفاده از تکنولوژی های موجود و تبدیل کتاب ها به فایل های صوتی قابل پخش در دستگاه های مختلف ، راهی برای افزایش سرانه مطالعه (هرچند به شکل شنیداری) ایجاد کند.

سلام صدا در صدد است تا بستری ایجاد کند که همه علاقمندان به خوانش کتاب در تولید کتاب صوتی مشارکت نمایند.

علاقمندان میتوانند از طریق صفحه ارتباطی (تست صدا) نمونه ای از خوانش خود را به سلام صدا ارسال کنند تا پس از بررسی کیفیت صدا و لحن خواندن ، از آنان دعوت شود تا در تولید کتاب های صوتی مشارکت کنند.

سلام صدا کتاب های صوتی تولید شده را برای دانلود رایگان و در مواردی (به منظور جبران هزینه های خود) برای فروش در اختیار علاقمندان قرار میدهد.

سلام صدا همچنین فایل کتاب های صوتی موجود در شبکه های مجازی را جمع آوری نموده و  پس از ویرایش ، افزایش کیفیت صدا ، حذف صداهای زائد و نویز برای دانلود در اختیار علاقمندان قرار میدهد.

سلام صدا سعی دارد که علاوه بر ارائه فایل کتاب های مختلف صوتی ، با معرفی  کتاب ها و نویسندگان آنها و تحلیل و بررسی کتاب ، به علاقمندان در جهت آشنایی هر چه بیشتر با فضای کتاب و کتابخوانی کمک کند.

محتوی تمامی فایل های صوتی که در این سایت قرار میگیرد در چارچوب قوانین جمهوری اسلامی ایران خواهد بود.

تحلیل ها و نقدهایی که در مورد کتاب ها ارائه میشود نظرات نویسندگان و محققان و منتقدان مختلف بوده و انتشار آنها لزوما به معنای موافقت مدیریت سلام صدا با محتوی آنها نخواهد بود.

برای دانلود فایل های ارائه شده در سلام صدا ، کاربران بایستی در سایت ثبت نام کنند.

اگر در خصوص انتشار نسخه صوتی کتابی اشتباهی رخ داده ، لطفا نویسندگان ، ناشران و صاحبان امتیاز کتاب مربوطه ، مراتب را به ایمیل Ali8000@Gmail.Com اطلاع دهند.

علاقمندان به شنیدن آنلاین کتاب صوتی میتوانند به کانال تلگرام سلام صدا مراجعه نمایند.

پشتیبانی و ارتباط با مدیریت سایت:

کاربران محترم میتوانند در صورت بروز هرگونه مشکلی در ثبت نام ، ورود به سایت پس از ثبت نام ، انتخاب و خرید فایل ، مشکل در دانلود فایل های مورد نظر و … با بخش پشتیبانی سایت تماس گرفته و یا شکایات خود را از راه های زیر به مدیریت سایت اعلام کنند.

ایمیل مدیریت:
Ali8000@Gmail.com
همراه مدیریت:
09126366846

ایمیل پشتیبانی:
ali8000@gmail.com

آدرس:
تهران -نارمک- خیابان مدائن -کوی صفایی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *