معرفی

در باره ما

 • سلام صدا یک پایگاه دانلود و فروش آنلاین فایل است.اولویت فعالیت سلام صدا ، تولید ، ویرایش و انتشار ارزان قیمت كتاب صوتی است.
 • رسالت اصلی سایت دانش بنیان سلام صدا ارائه و تولید کتاب های صوتی ارزان قیمت به منظور دسترسی همه اقشار جامعه به کتاب صوتی است. لذا محصولات این سایت اکثرا به صورت ضبط آزاد و یا رایانه ای هستند.

 • هدف از فعالیت این پایگاه ترویج فرهنگ مطالعه و کتابخوانی در کشور است و البته در این راه به کمبود وقت و مشغله های علاقمندان توجه کرده و سعی دارد با استفاده از تکنولوژی های موجود و تبدیل کتاب ها به فایل های صوتی قابل پخش در دستگاه های مختلف ، راهی برای افزایش سرانه مطالعه (هرچند به شکل شنیداری) ایجاد کند.سلام صدا در صدد است تا بستری ایجاد کند که همه علاقمندان به خوانش کتاب در تولید کتاب صوتی مشارکت نمایند.علاقمندان میتوانند از طریق صفحه ارتباطی (تست صدا) نمونه ای از خوانش خود را به سلام صدا ارسال کنند تا پس از بررسی کیفیت صدا و لحن خواندن ، از آنان دعوت شود تا در تولید کتاب های صوتی مشارکت کنند.سلام صدا کتاب های صوتی تولید شده را برای دانلود رایگان و در مواردی (به منظور جبران هزینه های خود) برای فروش در اختیار علاقمندان قرار میدهد.سلام صدا همچنین فایل کتاب های صوتی موجود در شبکه های مجازی را جمع آوری نموده و  پس از ویرایش ، افزایش کیفیت صدا ، حذف صداهای زائد و نویز برای دانلود در اختیار علاقمندان قرار میدهد.سلام صدا سعی دارد که علاوه بر ارائه فایل کتاب های مختلف صوتی ، با معرفی  کتاب ها و نویسندگان آنها و تحلیل و بررسی کتاب ، به علاقمندان در جهت آشنایی هر چه بیشتر با فضای کتاب و کتابخوانی کمک کند.

  محتوی تمامی فایل های صوتی که در این سایت قرار میگیرد در چارچوب قوانین جمهوری اسلامی ایران خواهد بود.

  تحلیل ها و نقدهایی که در مورد کتاب ها ارائه میشود نظرات نویسندگان و محققان و منتقدان مختلف بوده و انتشار آنها لزوما به معنای موافقت مدیریت سلام صدا با محتوی آنها نخواهد بود.

  برای دانلود فایل های ارائه شده در سلام صدا ، کاربران بایستی در سایت ثبت نام کنند.

  اگر در خصوص انتشار نسخه صوتی کتابی اشتباهی رخ داده ، لطفا نویسندگان ، ناشران و صاحبان امتیاز کتاب مربوطه ، مراتب را به ایمیل Ali8000@Gmail.Com اطلاع دهند.

  علاقمندان به شنیدن آنلاین کتاب صوتی میتوانند به کانال تلگرام سلام صدا مراجعه نمایند.

 • نویسندگان ، ناشران محترم

لطفا در صورت بروز هرگونه مشکلی در ثبت نام ، ورود به سایت پس از ثبت نام ، انتخاب و خرید فایل ، مشکل در لینک دانلود فایل ها و  یا موارد مربوط به رعایت کپی رایت

با بخش پشتیبانیسایت تماس گرفته و انتقادات ، شکایات و پیشنهادات خود را از راه های زیر به مدیریت سایت اعلام کنند. (پیشاپیش سپاسگزاریم)

ایمیل مدیریت:

Ali8000@Gmail.com

همراه مدیریت:
09031395123
علی خزایی

آدرس:
تهران نارمک خیابان مدائن کوی صفایی پلاک ۷۰ طبقه اول

سیاست حفظ حریم خصوصی

سلام صدا با احترامی که برای حریم شخصی کاربران قائل است، برای بالا بردن امنیت سیستم (چه از لحاظ دریافتی و پرداختی به کاربران)نیازمند گرد آوری اطلاعات است.

سلام صدا  هویت شخصی کاربران را محرمانه می‌داند و اطلاعات شخصی آنان را به هیچ شخص یا سازمان دیگری منتقل نمی‌کند، مگر اینکه با حکم قانونی مجبور باشد در اختیار مراجع ذیصلاح قرار دهد. علاوه بر اطلاعاتی که شما به ما ارائه می کنید، این وبگاه ممکن است از نوعی فنآوری برای بدست آوردن اطلاعاتی مانند آدرس پروتکل اینترنتی شما، سیستم عامل رایانه شما، نوع مرورگر، ترافیک و کوکی ها، استفاده کند.

همچنین سلام صدا ممکن است برای ارتباط با مشتریان، بهینه سازی محتوای وب سایت و بازاریابی داخلی از برخی اطلاعات استفاده کند و برای اطلاع رسانی رویدادها، اخبارها، خدمات، سرویس‌های ویژه و تخفیف ها برای کاربران عضو سلام صدا ایمیل یا پیامک ارسال نماید.

در صورتی که کاربران تمایل به دریافت اینگونه ایمیل و پیامک‌ها را نداشته باشند، می‌توانند درخواست عدم دریافت خبرنامه سلام صدا که در انتهای ایمیل ها موجود است را تنها با یک کلیک ارسال نمایند. 

امنیت

همواره سلام صدا می کوشد تا از اطلاعات شخصی به بهترین نحو با استفاده از الگوریتم های رمز نگاری، نگهداری نماید. اما سلام صدا در قبال هک شدن و روش های غیر معمول برای دسترسی به اطلاعات، هیچ گونه مسئولیتی قبول نمی کند.

حفظ و نگهداری رمز عبور بر عهده کاربران است و برای جلوگیری از هرگونه سوء استفاده احتمالی، کاربران نباید آن را برای شخص دیگری فاش کنند.

   

کوکی ها 

در هنگام بازدید شما از وب سایت سلام صدا یا تبلیغات درون شبکه سلام صدا ، کوکی‌های مشخصی برای تحلیل استفاده کاربران از این وب سایت بر روی کامپیوتر کاربر نصب می‌شود.

این کوکی‌ها شامل اطلاعات شخصی شما مانند نام، آدرس ایمیل، آدرس پستی و یا شماره تلفن نخواهند بود.

مهمترین استفاده این کوکی‌ها تحلیل و بررسی رفتار کاربران برای نمایش تبلیغات مناسب و یا شناسایی کاربران خاطی خواهد بود.

این وب سایت همچنین از یک سرویس آنالیز ارائه شده توسط شرکت گوگل استفاده می کند.

این سرویس حاوی کوکی هایی به شکل فایل های متنی می باشد که به وب سایت در تحلیل چگونگی استفاده کاربران از آن کمک می کند.

شرایط و قوانین سایت

تمامی محتواهای ارایه شده در سلام صدا در چارچوب قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران، قانون حمایت از حقوق مصرف کننده و قانون تجارت الکترونیک است.

کلیه ی کتاب هایی که فایل صوتی یا pdf آنها در سایت گذاشته شده است در چارچوب قوانین جمهوری اسلامی ایران چاپ و منتشر شده اند.

هرگونه کپی برداری از مطالب اختصاصی سایت ممنوع بوده و قابل پیگرد قانونی خواهد بود.

از تمامی کاربران گرامی سایت سلام صدا تقاضا می‌‌شود پیش از استفاده از خدمات این سایت، تمامی قوانین ذکر شده را با دقت مطالعه فرمایند.

انجام و تکمیل مراحل ثبت نام پس از مطالعه این قوانین و مقررات به منزله پذیرش و موافقت کاربر با این قوانین و امضا توافقنامه‌ای بین سایت سلام صدا و کاربر است و رعایت یکایک مفاد آن الزامی است. لازم به ذکر است در صورت نقض هر یک ازز مفاد این توافقنامه توسط کاربر ، سلام صدا مجاز است دسترسی کاربر را مسدود نماید.

1- استفاده از سرویس های سلام صدا هیچگونه حقی اعم از مالکیت محتوای موجود بر روی سایت ، فروش و انتشار یا پخش عمومی این محتوا برای کاربر ایجاد نمی‌کند. کاربر حق ارایه محتوای سلام صدا به دیگران را ندارد.

2-رسالت اصلی سایت دانش بنیان سلام صدا ارائه و تولید کتاب های صوتی ارزان قیمت به منظور دسترسی همه اقشار جامعه به کتاب صوتی است. لذا محصولات این سایت اکثرا به صورت ضبط آزاد و یا رایانه ای هستند.

3- محتوای ارایه شده بر روی سایت سلام صدا با رعایت تمام ملاحظات فنی تهیه و در اختیار کاربران قرار می‌گیرد. بنابراین سلام صدا مسئولیت هر گونه مشکلات و اختلالات نرم افزاری و سخت افزاری وارده به کامپیوتر و گوشی هوشمند کاربر را از خودد ساقط می‌کند.

4- مدیریت محتوای موحود بر روی سرویس سلام صدا منحصراً در اختیار سلام صدا است و سلام صدا مختار است در صورت صلاحدید در محتوا تغییر ایجاد کند و یا دسترسی به بخشی از محتوا را محدود یا مسدود کند. لازم به ذکر است در مدیریتت محتوا، اطلاع رسانی قبلی به کاربران ضرورتی ندارد.

5- محتوای موجود بر روی سلام صدا برای مطابقت با قوانین رسانه‌های کشور جمهوری اسلامی ایران بازبینی شده‌اند و دارای مجوز از مراکز ذی صلاح می باشد.

6- در صورتی که کاربران در بخش نظرات اقدام به انتشار مطالب خلاف اخلاق و قوانین، تهدید آمیز، مبتذل، خلاف واقعیت، توهین به افراد، اقشار یا نژاد خاصی، و یا قراردادن لینک به سایت‌های غیر قانونی و غیر اخلاقی نماید، سلام صدا حق دارد دسترسیی کاربر را مسدود نماید.

7-  کاربر مجاز نیست اطلاعات کاربری خود را در اختیار دیگران قرار دهد. در صورتی که کاربر اطلاعات کاربری خود را در اختیار دیگران قرار دهد، مسئولیت هر گونه مشکلی که به واسطه این امر رخ دهد به عهده کاربر است.

اولویت اصلی سلام صدا تولید ، ویرایش و انتشار كتاب صوتی ارزان قیمت و  با کیفیت مناسب (به صورت  ضبط آزاد و یا رایانه ای ) برای فرهیختگان و کتابخوانان است.