کتاب ژان کریستف به نویسندگی رومن رولان یکی از آثار ادبی معتبر در جهان است که به اغلب زبان ها نیز ترجمه شده است. رمان صوتی ژان کریستف همچون اهنگی موزون تا اعماق ذهن مخاطب ریشه می دواند. رومن رولان در ژان کریستف با زبان موسیقی واژگان را به کار گرفته است تا جاییکه شور و هیجان به همراه ملال و تاثر را به روانی یک موسیقی تداعی می کند. کتاب صوتی ژان کریستف توسط سلام صدا به دوستداران هنر و ادبیات عرضه شده است.

کتاب صوتی ژان کریستف

رومن رولان نویسنده رمان ژان کریستف

رومن رولان نویسنده شهیر فرانسوی به سال 1866 زاده شد. این نویسنده توانا شیوه ایده آلیسم را به گونه ای سامان بندی شده در داستان سرایی به کار گرفته است. کتاب صوتی ژان کریستف بر گرفته از کم نظیرترین آثار ایده آلیسم است که اوج هنر نویسنده را به رخ کشیده است.

کتاب صوتی ژان کریستف

کتاب رمان صوتی ژان کریستف توسط سایت سلام صدا ارائه شده و در قالب یک فایل کم حجم برای استفاده در دسترس قرار گرفته است. نویسنده در این کتاب همچون یک روانشناس متبحر، افکار و تلاطم روحی قهرمان داستان را بررسی و تجزیه و تحلیل کرده است. کتاب صوتی ژان کریستف یک تابلوی نقاشی بی نظیر است و چالش های آهنگسازی را به تصویر می کشد. خود نویسنده اذعان داشته که نوشتن کتاب ژان کریستف از سال 1890 تا 1912 به پایان رسیده است.

رومن رولان برای نوشتن رمان زیبا و روح نواز ژان کریستف، بزرگترین جایزه ادبی آکادمی فرانسه را به دست آورد. این کتاب تنها درکشور فرانسه به محبوبیت نرسیده است بلکه ترجمه رمان ژان کریستف در همه جهان با استقبال زیادی روبرو بوده است. کتاب صوتی ژان کریستف کاری از سلام صدا اثری تحسی برانگیز از این رمان بزرگ است.

پسر بچه ای است که در خانواده ای اهل موسیقی چشم به جهان گشوده قهرمان اصلی رمان است. اجداد ژان کریستف همگی در صنعت موسیقی شناخته شده هستند ولی هنوز به درجه عالی نرسیده اند. در کتاب صوتی ژان کریستف با روایت پسری روبرو می شویم که تنها امید آبا و اجدادش است. پدر و پدر بزرگ ژان کریستف از هیچ کوششی برای درخشش این پسر دریغ ندارند.

خلاصه ماجرای ژان کریستف

ژان کریستف داستان رومن رولان تا 16 سالگی به اجبار پدر با موسیقی عجین می شود و این در حالی است که عشق نوجوانی ژان را اسیر کرده است. ابتدای کتاب صوتی ژان کریستف سراسر وصف ماجراهای عاشقانه قهرمان داستان است و مخاطب با روحیات این پسر بیشتر آشنا می شود.

مهارت نویسنده در چینش کلمات و روایی داستان موجب شده تا مخاطب همراه با پسری عاشق پیشه وارد جرگه موسیقی و آهنگسازی حرفه ای شود. کتاب صوتی ژان کریستف بهترین رمان صوتی برای عاشقان هنر بالاخص موسیقی و نقاشی است