هدف از فعالیت این پایگاه ترویج فرهنگ مطالعه و کتابخوانی برای همه اقشار است لذا سلام صدا تلاش میکند تا با تولید و انتشار کتاب صوتی رایگان با لینک مستقیم، در موضوعات مختلف مانند رمان ها ایرانی و خارجی، آثار برندگان نوبل ادبیات، نمایش های رادیویی اقتباس از داستان های مشهور جهان، و همچنین رمان های تاریخی به وظیفه خود عمل کند

دانلود رایگان کتاب صوتی و یا دانلود کتاب صوتی رایگان

توضیح:

در راستای گسترش فضای مجازی و توسعه شبکه های اجتماعی نظیر یوتیوب، تلگرام و…. ، سایت ها و پلتفرم های اشتراک گذاری کتاب صوتی هم انتشار یافته و بدین ترتیب دسترسی علاقمندان به کتاب، کتاب گویا و به ویژه دانلود رایگان کتاب گویا آسانتر شده است اما در مورد کتاب های صوتی رایگان نکاتی وجود دارد که دانستن آنها به کیفیت مطالعه شما کمک می کند:

  1. برخی کانال ها در شبکه های اجتماعی و یا بعضی سایت هایی که کتاب صوتی رایگان را با هدف افزایش بازدید سایت خود و بازاریابی برای محصول یا خدمات دیگری در اختیار کاربران قرار میدهند و دغدغه اصلی آنها کتاب و کتابخوانی نیست ، به همین علت نسبت به مواردی مانند حقوق نویسنده ، ناشر و حتی شرکت های تجاری تولید کننده کتاب گویا اهمیت نمی دهند.
  2. از آنجایی که هدف اصلی این کانال ها یا سایت ها (موارد بند 1) ارتقای فرهنگ مطالعه نیست، در انتشار کتاب های صوتی رایگان ، به درستی خوانش و کیفیت کتاب گویا و تطبیق آن با اصل کتاب توجه نداشته و ممکن است با دانلود و شنیدن آنها ،از بخش هایی از کتاب اصلی محروم مانده و حتی ممکن است در چنین کتاب هایی اسامی و عبارات اشتباه تلفظ شده و با کتاب اصلی متفاوت باشد.
  3. گاهی بدون اشاره به اقتباسی و یا خلاصه بودن، پادکست ها یا نمایش های رادیویی اقتباسی ، به عنوان کتاب گویای یک اثر برای دانلود رایگان در برخی شبکه های اجتماعی و یا سایت ها قرار میگیرد و مخاطب علاقمند به کتابخوانی هم با اشتیاق تمام آنرا دانلود کرده و می شنود اما غافل از آنکه هرگز کل کتاب را نشنیده است.

برای اطلاعات بیشتر در مورد سایت ها و پلتفروم های معتبر و فعال در زمینه تولید و نشر کتاب های صوتی ، آشنایی با گویندگان حرفه ای ، آشنایی با پادکست هایی با موضوع کتاب به نوشته “دانلود کتاب صوتی رایگان” مراجعه فرمایید.

در ادامه ، لیست کتاب صوتی رایگان در موضوعات رمان های ایرانی و خارجی – کتاب های تاریخی – ادبیات و شعر ، کتاب های روانشناسی و موفقیت و آثار و کتب علمی تقدم علاقمندان شده است

 ده کتاب تأثیرگذار تاریخ کتاب تاریخی
کتاب صوتی رایگان

کتاب صوتی رایگان- رمان های ایرانی

کتاب صوتی رایگان -رمان خارجی

کتاب صوتی رایگان -ادبیات

ابر برچسب ها:

ادبیات ادبیات فارسی بهترین رمان های جهان بهترین رمان های کلاسیک بهترین رمان های کلاسیک جهان بهترین سریال های روانشناسی بهترین فیلم های فلسفی بهترین کتاب های روانشناسی تولستوی داستان های عاشقانه شاهنامه دانلود کتاب ده فیلم شاخص تفکر برانگیز رمان خارجی رمان عاشقانه رمان فارسی روانشناسی روانشناسی انگیزشی زندگینامه زندگی و آثار نویسندگان سلام صدا شاهنامه شاهنامه اثر حکیم ابوالقاسم فردوسی شاهنامه آنلاین شاهنامه خوانی شاهنامه فردوسی فهرست کامل شاهنامه مطالعه آنلاین شاهنامه معرفی کتاب موفقیت نقد و بررسی رمان نقد و بررسی کتاب نقد و بررسی کتاب نویسندگان ایرانی نویسندگان خارجی پیشنهاد کتاب کتاب تاریخی کتاب خوب کتاب رمان تاریخی کتاب روانشناسی کتاب صوتی کتاب صوتی تاریخی کتاب صوتی رمان کتاب صوتی روانشناسی کتاب صوتی شاهنامه کتاب گویا