اطلاع از وقایع و رخدادهای آینده برای بسیاری از ما جذاب است. اما معمولا نمی توان منبع معتبری را یافت که با دلیل و مدرک، از آنچه که بعدها به وقوع خواهد پیوست، اطلاعاتی در اختیار ما قرار دهد. اما جرج فریدمن در کتاب جهان در صد سال آینده، با استناد به اطلاعاتی که هم اکنون به آن ها دسترسی دارد، اطلاعات دقیقی از آینده جهان در اواخر قرن 21 منتشر کرده است.

نویسنده کتاب جهان در صد سال آینده

این نوشتار یکی از آثار تحلیل گر برجسته آمریکایی، جرج فریدمن است.فریدمن در این کتاب به پیشبینی وضعیت جهان و کشورها در پایان قرن 21 پرداخته است و حتی تحولات بوجود آمده در هر دهه را نیز با توجه به وقایع کنونی و مسیری که هر کشور در حال طی کردن است، با ذکر جزییات آن پیشبینی نموده است. او برای اثبات پیشبینی های خود به رخدادهای قرن بیستم و قابل پیشگویی بودن آن ها رجوع می کند و گفته های خود را با آگاهی سیاسی و منطق به اثبات می رساند.

یکی از پیشبینی های فریدمن در کتاب صوتی جهان در صد سال آینده، در مورد کشورهای ابر قدرت جهان است. او در این کتاب نام برترین کشورهای جهان در سال 2100 میلادی را به طور دقیق مشخص نموده است.

کتاب صوتی جهان در صد سال آینده

درباره کتاب صوتی جهان در صد سال آینده

فریدمن نویسنده کتاب جهان در 100 سال آینده یک پیشگو نیست. این نویسنده چیره دست دارای دانش سیاسی بسیار وسیعی است . به گفته خودش با توجه به قدرت نیروی دریایی، دسترسی به تکنولوژی موشکی و فضایی، دسترسی به منابع انرژی و معدنی و هرم سنی و نیروی موثر کار هر کشور می توان وضعیت آن کشور را در یک صده آینده پیش بینی نمود.

کتاب جهان در صد سال آینده دارای 13 فصل و 271 صفحه بوده و ابوالحسن تهامی آن را به زبان فارسی و بسیار شیوا و روان ترجمه نموده است.

اگر مشتاق به شناختن قدرتمندترین کشورهای جهان در سال های آتی هستید یا به احتمال وقوع جنگ جهانی سوم می اندیشید این کتاب برای تان شگفتی های بسیاری دارد.

آیا تجزیه و فروپاشی کشورهای مهم و صنعتی برایتان اهمیت دارد و تشنه دانستن آینده دنیا در پایان قرن هستید؟ کتاب صوتی جهان در صد سال آینده اطلاعات ارزشمندی را در اختیارتان می گذارد.

مشاهدات خود را با نظرات فریدمن انطباق دهید تا صحت گفته و احتمال وقوع رویدادهای مهم جهانی را بسنجید و خود را برای رویارویی با بزرگترین حوادث قرن، آماده کنید.

لینک دانلود کتاب صوتی جهان در صد سال آینده به زودی بر روی سایت سلام صدا قرار خواهد گرفت.