در طول تاریخ و سالیان دراز همواره مسائل مبهم و مجهولی وجود داشته است که بسیاری از ما از آن ها بی خبریم. سرنوشت بسیاری از مشاهیر تاریخ برایمان مبهم است. داستان های ناقص و مبهمی درباره شهرها و اشیای گم شده شنیده ایم و هیچ گاه از سرنوشت آن ها باخبر نشده ایم. اگر شما نیز به کشف مطالب اسرار آمیز و شگفتی های جهان علاقه مند هستید، با ما همراه شوید. کتاب صوتی تاریخ گمشده ، نوشته جول لوی از طریق سایت سلام صدا به طرزی هنرمندانه خوانش شده است. این کتاب از عجایب بسیاری پرده برمی دارید.

درباره کتاب صوتی کتاب صوتی تاریخ گمشده

اثر حاضر در آخرین روزهای اسفند ماه سال 1390 هجری شمسی، به صورت یک جلد کتاب 168 صفحه ای به انتشار رسید. کامیار جولایی که ترجمه این کتاب را بر عهده داشته است، با نثر شیوا و ترجمه روان کتاب تاریخ گمشده را به زبان فارسی ترجمه نموده است. کتاب صوتی تاریخ گمشده نیز بر اساس همین نسخه تهیه و تنظیم شده است.

جول لوی این را در پنج فصل اصلی و با پنج دسته بندی متفاوت تدوین نموده است. اولین فصل از کتاب صوتی به مکان های گم شده در تاریخ اختصاص دارد. چه بر سر شهرها و مکان هایی که نام آن ها را در افسانه ها و داستان های تاریخی شنیده ایم و امروزه دیگر وجود ندارند، آمده است؟ با گوش دادن به فصل اول این کتاب، از سرنوشت اماکن گم ده با خبر شوید.

در فصل دوم به اشیای گم شده پرداخته می شود. تفاوتی ندارد که نام برخی از این اشیا را در دیگر کتاب ها خوانده باشید یا خیر. این کتاب شما را با سرگذشته اشیای مفقود شده قدیمی آشنا می کند.

این مطلب را هم ببینید
من دانای کل هستم ، مجموعه داستان کوتاه ، نوشته مصطفی مستور

از دوران باستان یادگاری ها و آثار مختلفی به جای مانده که برخی از آن ها بسیار معروف هستند و در موزه ها نگهداری می شوند، اما سرنوشت برخی دیگر از آن ها در هاله ای از ابهام قرار دارد. سومین فصل از کتاب صوتی تاریخ گمشده به این اشیا و آثار تخصیص داده شده است.

همه ما داستان هایی درباره گنج های گم شده شنیده ایم و فیلم های بسیاری درمورد صندوق های بزرگ پر از سکه های طلا دیده ایم. اما در دنیای واقعی نیز گنج های گم شده فراوانی وجود دارد که در فصل چهارم کتاب تاریخ گمشده به آن ها پرداخته شده است.

دانلود کتاب صوتی تاریخ گمشده از سلام صدا

اگر به سرگذشت اشخاص و کشتی های گم شده و داستان مرموز ناپدید شدن آن ها علاقه دارید، فصل پایانی کتاب صوتی تاریخ گمشده از دیگر بخش های آن برایتان جذاب تر خواهد بود.

برای دریافت لینک دانلود این اثر ارزشمند اینجا کلیک کنید