کتاب اندیشه های نو در رمان نویسی ، برای کسانی که عشق نویسندگی دارند نوشته شده است. این کتاب آموزشی راهنمای گام به گام نویسندگی است و اصول اولیه نویسندگی را به زبانی ساده بیان می کند. سایت سلام صدا کتاب صوتی اندیشه های نو در رمان نویسی را با خوانش حرفه ای تهیه کرده و پس از کسب مجوزهای لازم برای علاقه مندان به نوسندگی ارائه کرده است.

کتاب صوتی اندیشه های نو در رمان نویسی

باربارا شوپ و مارگارت لاودنمن

کتاب صوتی اندیشه های نو در رمان نویسی بر گرفته از کتابی به همین نام است که توسط دو نویسنده حرفه ای نگارش شده است. نویسندگان این اثر باربارا شوپ و مارگارت لاودنمن می باشند. در این کتاب هیچ دستورالعمل و فرمول خاصی برای نوشتن ارائه نشده و در واقع به مخاطب یادآوری می شود که نکات ریز نویسندگی را چگونه به کار گیرند.

مطالعه این کتاب ارزشمند برای علاقه مندان به رمان نویسی بیشتر مفید واقع می شود زیرا با به کار بستن نکات کتاب می توان ره خلق رمان امیدوارتر بود. هر چند مخاطبان اصلی کتاب صوتی اندیشه های نو در رمان نویسی ، دست به قلم های کم تجربه است ولی قطعا توجه به نکات حرفه ای کتاب برای نویسندگان چیره دست و اهل قلم هم خالی از لطف نیست و امکان سنجش قلم دیگران را میر می کند.

کتاب صوتی اندیشه های نو در رمان نویسی

بانوان نویسنده کتاب صوتی آموزشی، باربارا شوپ و مارگارت لاودنمن تنظیم نهایی اثر را در سه بخش قرار داده اند. در نخستین بخش کتاب از اصول رمان نویسی گفته می شود که خود حاوی ظرافت های لطیفی است.

این مطلب را هم ببینید
رمان صوتی فاصله نوشته سمیه بابائی

اما بخش دوم کتاب شامل گفتگو با نویسندگان به نامی است که در باب نویسندگی دیدگاه خود را بیان کرده اند. در کتاب صوتی اندیشه های نو در رمان نویسی با بینش این نویسندگان در رمان نویسی آشنا می شوید:

دروتی آلیسون، ریچارد باووش، مایکل شیبن، لاری براون، راب فورمن، هاژِن، آلیس مک درمات، ریچارد فردی، پاتریشیا هنلی، سنا جینر نسلاند، لوییس نردن، تونی هیلرمن، والی لم، چارلز جانسون، جیل مک کورکل، والری مارتین، سوزان فرومبرگ شیفر، جان یونت، شری وینولدز، لی اسمیت، جین اسمایل و تئودور ویسنر.

آخرین بخش کتاب صوتی اندیشه های نو در رمان نویسی ،نوشته باربارا شوپ و مارگارت لاودنمن برای تمرین نویسندگی در نظر گرفته شده است. تمرینات ارائه شده با توجه به مشاهدات شخصی دو نویسنده تنظیم شده و حاوی راهکارهای انحصاری هر کدام از دو نویسنده چیره دست در رمان نویسی است.

کتاب صوتی اندیشه های نو در رمان نویسی توسط سایت سلام صدا خوانش شده و پس از اخذ مجوزهای لازم به علاقه مندان ارائه شده است.