دانلود کتاب راز لوح میمون از کارولین کین

علاقه مندی
ارسال به...
2 رای
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
5,00/5
Loading...
کتاب راز لوح میمون از کارولین کین
سلام صدا 6540بازدید , 24 شهریور 1396 بدون دیدگاه

دانلود کتاب راز لوح میمون از کارولین کین

  کتاب راز لوح میمون از کارولین کین

راز لوح میمون,دانلود کتاب راز لوح میمون از کارولین کین

نام کتاب: راز لوح میمون  

نویسنده: کارولین کین

مترجم: پانیذ غضنفری

انتشارات: سبزخط

سال نشر: ۱۳۸۵

زبان: فارسی

تعداد صفحات: ۲۰۳ صفحه

فرمت: PDF

حجم: ۳٫۰۲ مگابایت

خلاصه داستان

زمان: ۱۹۶۵ میلادی
مکان: ایالات متحده آمریکا، پرو (شهر لیما)
کشور پرو جای زیبایی است. در آنجا بناهای قدیمیِ بومیان، قصرهای اسپانیایی و خوراکی های استوایی عجیب و غریبی وجود دارد. اما اینها همه ی دلیل مسافرتِ “نانسی دِرو” به این کشور نبود.

نانسیِ هجده ساله به همراه دوستانش “بس” و “جرج” به دعوت “کارلا پونس” از آمریکا به پایتختِ پرو (شهر “لیما”) می رفتند تا به کارلا در کشف رمز یک لوح چوبی کمک کنند؛ لوحی که قرار بود آنها را به گنجی عظیم برساند. اما همه اینها در صورتی اتفاق می افتاد که آنها قبل از “اِل گاتو” خلافکارِ معروفِ پرو، و دار و دسته اش موفق به کشفِ رمزِ لوح چوبی می شدند …

معرفی کتاب

راز لوح میمون جلدِ چهل و چهارم از مجموعه داستانهای معمایی نانسی دِرو نوشته هریت استراتِمِیر آدامز است. این کتاب نخستین بار در سال ۱۹۶۷ منتشر شد و نویسنده در آن از نامِ کارولین کین که نامِ مستعارش بود استفاده کرد.

هریت در مجموعه داستانهای نانسی دِرو از کاراکترهایی استفاده کرد که توسط پدرش ادوارد استراتِمِیر، ابداع شده بودند: یک کارآگاه شانزده ساله (نانسی درو)، پدرِ وکیلش (آقای دِرو) و خدمتکارشان (هانا گروئن). بعدها نویسنده سن این دختر را به هجده سال رساند تا بتواند به او او آزادی عمل و استقلال بیشتری در داستانهایش بدهد.

این مطلب را هم ببینید
زندگی و آثار نجف دریابندری

خط سیر داستان:

نانسی دخترِ نوجوانِ باهوش و ماجراجویی است که به دعوت یکی از دوستانش به نام کارلا پونس که ساکن کشور پرو است، به آنجا می رود تا به کارلا در کشفِ رمزِ لوحی قدیمی که متعلق به خانواده او است، کمک کند. در این سفر، دوستانِ نانسی بس و جرج نیز او را همراهی می کنند.

زمانی که لوح، توسط گروهی از تبهکارانِ معروفِ پرو به سرکردگی اِل گاتو ربوده می شود، نانسی با مهارتهای بالایِ خود سریعا لوح را دوباره به دست می آورد. نانسی و دوستانش با استنتاجات هوشمندانه، پشتکار و ماجراجویی های خطرناک نه تنها به یک کشف عظیم باستانشناسی نائل می آیند، بلکه به پلیس در دستگیری یک باند قاچاقچی شریر و خطرناک، کمک به سزایی می کنند.

اطلاعات کتاب

راز لوح میمون ترجمه ای است از کتاب The Clue in the Crossword Cipher (به فارسی: راهنمایِ رمزِ کلمات) نوشته کارولین کین که نخستین بار سال ۱۹۶۷ توسط انتشارات Grosset and Dunlap در آمریکا منتشر شد.

دانلود کتاب راز لوح میمون از کارولین کین

2 رای
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
5,00/5
Loading...

مقالات و نقدهای مشابه

مشاهده همه

جدیدترین کتاب‌های صوتی

مشاهده همه
دیدگاه ها

دیدگاه کاربران در مورد

بهترین نویسندگان زن ایران

من ربات نیستم *در حال بارگیری کپچا پلاس ...